2015 İstanbul Club Show Results

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )

KAZANANLAR / WİNNEERS

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER

Darius di Caresi Nice – CW ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine ) Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: Pride of Russia Shaytan – Yago di Altobello – Giotto de Badea Gheo – Darius di Caresi Nice

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER

Debra von Bagira – CW ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) Mustafa Gücek

Finalistler / Finalists :Faith von Bagira – Fiona von Bagira – Debra von Bagira – Saphire di Altobello

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER

ReisZade Bozbey – CW ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) Saldıray Yılmaz

Finalistler / Finalists : ReisZade Bozbey – Espresso Gina Hause

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER

Olivera di Altobello – CW ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Finalistler / Finalists : Fuga di Altobello – Olivera di Altobello

GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / jUNİOR CLASS CLUB WINNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Finalistler / Finalists : Cowboy Lucky di Altobello – Cinderarella di Altobello – Fedra di Altobello

YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER

Hazar di Altobello – Puppy CW ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) Mateja Malbasa

Finalistler / Finalists : Hazar di Altobello – Alice

BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER

Pride of Rusia Status – Baby CW ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa ) H. Emre Sönmez

Finalistler / Finalists : Pride of Rusia Status – Alice – ReisZade Fora

SİYAH ERKEK GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK MALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cowboy Lucky Luck di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) Rızic Stojan

SİYAH DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

KAHVERENGİ DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Fedra di Altobello – JCW ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

ALL RESULTS

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – Pride of Rusia Status ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa  ) –  H. Emre Sönmez / Türkiye

P – Alex – ( Espesso Ginga Hause & Blacy ) Hakan İnce

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Puppy CW – Hazar di Altobello ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) – Mateja Malbasa

Vp2 – İzrafel Zaki Zafir ( İzrafel Arroganta & İzrafel Ruby Rovenna ) – Jelana Popoviç

Vp3 – Darke de Badea Gheo ( Lord Best of İsland & Gwenvivar de Badea Gheo ) – Birant Aksoy

Vp4 – Argo ( … ) Erhan Beyhan / Türkiye

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW –  Cowboy Lucky Luck di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Rızic Stojan

Ex2 – Arthur Pride of Turkey ( Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – M. Kadir Böyüközer – Atakan Adil

Ex3 – GQ Disciple Duke von Ashanti ( Tahi Reme & Veronika del mediano ) – Jonathan Mehti Öner

Ex4 – Hador von Bagira (Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Oğuz Soysal

Ex   – Gladius von Bagira ( Sirius di Perlanera & Berta Bertina von Bagira ) – Müfit Sayan

Ex   – Achill Pride of Türkiye (Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – Elgün Dadashov

Ex   – Person Rahat Lokum v.d. Ost Conitatus ( Sant Kreal Ra & Funny Gammy v.d. Ost Conitatus ) – Ziya Tellioğlu

Ex   – Lucidu Lukas Tejat Posterior ( Jaron Black İron Waririor & Tarulata  Taru Tejat Posterior ) – Serhat Yaşa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Pride of Russia Shaytan ( Pride of Russia Sidor & Pride of Russia Rumba ) – Milan Matic

Diskalifiye / Disqualified – Boris vom Caucasian Eagle ( Froda di Perlanera & Carla von Gini Hause ) – Sibel Satır

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1- R.CW – Yago di Altobello ( Shane di Altobello & Zanna di Altobello ) – Şeref Şeref  

Ex2 – ReisZade Barlas ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Kahraman Topdemir

Ex3 – Torro di Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

Katılmadı/ Absent – Valdo from Lipar Land ( Tahi Reme Max & Dream del Nasi ) – Vera Milosevic

Katılmadı/ Absent – Sant Kreal Vittorio ( Sant Kreal Zeus & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1- R. CW – Giotto de Badea Gheo ( Adler del Riobianco & Focus Psychottherapy ) – Mehmet Kale / Türkiye

Ex2 – Altar von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora di Perlanerra ) – Yasemin Şentürk

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES -ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Darius di Caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref / Türkiye

Ex2 – R.CW -Cassa di Ferra Baltazar ( Zedor del Nasi & Elegant Line Sorbonna ) – Jirasatti Chitprasonk

Katılmadı/ Absent – Eragon of Hoffmann Hause ( Alfa By The Sea & Carrie del Nasi ) – Alievici Gelal

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Alice – ( Espresso Gina House & Blacy ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Alice – ( … ) – Abdullah İçöz / Türkiye

Vp2 – Kinghts of Night Beluga ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Kinghts of Night Bianca ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Barış Çağlar

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 -JCW – Cinderarella di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Ex2 – Duna di Altobello ( Dremboy di Altobello & Alicia vom Haus Viper ) – Şeref Şeref

Ex3 – Hemi von Bagira ( Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW –  Faith von Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Electra di Altobello ( Dobergaarden Forever Athos & Prima di Altobello ) – Nemanja Kars

Ex3 – Reiszade Beliz ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Serhat Yaşa

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1 – R.CW – Fiona von Bagira Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Cameron di Caresi Nice ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Turgut Akaçık

Ex3 – Aidalia Betelges ( Ale Alemos del Citone & Kana del Nasi ) – Slobodan Maksimovic

Ex4 –  ReisZade Arel ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Nazım Ercan

Katılmadı/ Absent – Biyonce vom Caucasian Eagle ( Frodo di Perlanera & carla von Gini hause ) – N.Şener Öner

Katılmadı/ Absent – ReisZade Araz ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Hakan Caymaz

Katılmadı/ Absent – Uriella di Perlanera ( Urbano del Diamante Nero & Cassy Cyrstal di Perlenara ) – Cem Yücetin

Katılmadı/ Absent – Coryna di caresi Nice  ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Şeref Şeref

Katılmadı/ Absent – Hera (…) – Hakan İnce

Katılmadı/ Absent – Delayla di caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1 – CW – Debra von Bagira ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Azgal von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Saphire di Altobello ( Maxim di Altobello & WildCherry di Altobello ) – Mateja Malbasa

Ex2 – Vera Verona di Altobello ( İndio di Perlanera & Tahi Reme Roxana ) – Koray  – Solmaz

Ex3 -Elgant  Line Stella ( Zordan Zewi del Citone & Ferrona iz Velikogo Knyazhestva ) Miroslav Milosavlijevic

Diskalifiye / Disqualified – Berta Bertina von Bagira ( Frodo di Perlanera & Rosen Daker ) – Halil İbrahim Basmacı

Katılmadı/ Absent – Theodora Titta Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Aleksandar Ristovic

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – CW- ReisZade Bozbey ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) – Saldıray Yılmaz

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Diskalifiye / Disqualified – Espresso Gina Hause ( Oskar Z Padoku & Atine Ginga Hause ) – Hakan İnce

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – ReisZade Fora ( Tahi Reme Omega & ReisZade Asi Alika ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW – Fedra di Altobello ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

Ex2 – ReisZade Camuka ( Darius di Caresi Nice & Coryna di Caresi Nice ) – Raşit Saitcan Tarlan

Katılmadı/ Absent – Sofia del Naissus ( Oskar z Padoku & Anına del Nasisus ) – Dejan Dragasic

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Fuga di Altobello ( Maxim di Altobello & Freya Fleming di Altobello ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Katılmadı/ Absent – Nadia del Naissus ( Mitto del Nasi & Fiene Hellfire ) – Engin Kaytar

Katılmadı/ Absent – ReisZade Asi Alika ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi ) -  Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Olivera di Altobello ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Çiftler / Brace

1- Cowboy Lucky Luck di Altobello & Cinderarella di Altobello

2 – Hodor von Bagira & Faith von Bagira

3 – Darius di Caresi Nice & Fuga di Altobello

4 – Yago di Altobello & Fedra di Altobello

Soy / Progeny

1 – Darius di Caresi Nice

Üretici / Breeders

1 – Altobello Kennal ( Dejan Malbassa )

2 – von Bagira Kennal ( H. Emre Sönmez )

3 – ReisZade Kennal ( Şeref Şeref )


2014 İstanbul Kulüp Şampiyonası Sonuçlar / İstanbul Club Championship Results

2014 İstanbul Kulüp Şampiyonası Sonuçlar / İstanbul Club Championship Results

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER Darius di Caresi

Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine

Şeref Şeref

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER ReisZade Arel

Darius di Caresi & Croyna di caresi

Nazım Ercan

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER Oreto Mia Battle Hymn

Pride of Russia Sidor & Umnitsa Krasavita de Grande Vinko

İdris Bezek

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER ReisZade Asi Alika

Darius di Caresi & Croyna di caresi

Şeref Şeref

   
GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / YOUNG CLASS CLUB WİNNER Beyonce vom Caucasian Eagle

Frodo di Perlanera & Carla von Gini Hause

N. Şener Öner

 
YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER Zhanghaga

 

İlker Yanardağ

BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER GQ Disciple Duke von Ashanti

Tahi-Reme Max & Veronika del Mediano

Mehti Öner

 

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES

BEBEK SINIFI / BABY CLASS ( 3 – 6 Ay / Months )

Vp1 – Bebek Kulüp Kazanan / Babby Clubwinner – GQ Disciple Duke Von. Ashanti / Mehti Öner
( Tahi-Reme Max & Veronika Del Mediano / Gyorgy Kicsi )

YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS ( 6 – 9 Ay / Months )

Vp1 – Yavru Kulüp Kazanan / Puppy Clubwinner – Zhanghaga / İlker Yanardağ
Katılmadı / Absent – Land of Sultans Attila ( Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano )

GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS (9 – 18 Ay / Months )

Ex1 – ReisZade Barlas / Kahramann Topdemir
( Darius di Caresi & Azgal von Bagira / Şeref Şeref )

Ex2 – Boris vom Caucasian Eagle / Sibel Satır
( Frodo di Perlanera & Carla von Gini House / Nurhan Şener Öner )

Ex3 – Sant Kreal Vittorio / Muhammed Gökhan Dinçtürk
( Sant Kreal Zeus & Sant Kreal Yurmala / E.A. Kruglova )

Değerlendirilemiyor / Cand Be Judges – Zeus – Murat Çoruh

Katılmadı / Absent – ReisZade Burka ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira )

Katılmadı / Absent – ReisZade Balabay ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira )

ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24 Ay / Months )

Ex1 – ReisZade Alaz / Ecevit Eryılmaz
( Darius di Caresi & Coryna di Caresi / Şeref Şeref)

Katılmadı / Absent – ReisZade Argo ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi )

AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15 Ay ve Üzeri / From 15 Months )

Ex1- CW – Kulüp Kazanan Club Winner – Darius di Caresi / Şeref Şeref
( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi – Reme Yasmine / Veres Timea )

Ex2 – Eragon of Hoffmann House / Alievici Gelal
( Alfa By The Sea & Carrie del Nasi / Catanescu D & Craciun F )

Ex3 – Sirius di perlanera / H. Murat Deniz
( Pathos delle Querce Nere & Tahi-Reme Ruthy / Rada Istvan )

Katılmadı / Absent – Altar v. Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables )

Katılmadı / Absent – Giotto de Badea Gheo ( Adler del RioBianco & Focus Psychotterapy )

Katılmadı / Absent – Rolax King of Darknees ( Famous Fidel di Perlanera & Gem’Givveeon Rocca )

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES

GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS ( 9 – 18 Ay / Months )

Ex1- JCW – Genç Kulüp Kazanan / Junior Clubwinner – Beyonce vom Caucasian Eagle / N. Şener Öner
( Frodo di perlanera & Carla von Gini House / N. Şener Öner )

Ex2 – ReisZade Bala / Erkan Kendirci
( Darius di Caresi & Azgal von Bagira / Şeref Şeref )

Ex3 – Betsy vom Caucasian Eagle / N. Şener Öner
( Frodo di perlanera & Carla von Gini House / N. Şener Öner )

Katılmadı / Absent – Faith von Bagira ( Eria Pro Diablo Ice Junior & Rosen Daker )

Katılmadı / Absent – Fortuna von Bagira ( Eria Pro Diablo Ice Junior & Rosen Daker )

ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24 Ay / Months )

Ex1- CW – Kulüp Kazanan / Club Winner – ReisZade Arel / Nazım Ercan
( Darius di Caresi & Coryna di Caresi / Şeref Şeref )

Katılmadı / Absent – ReisZade Araz ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi )

AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15 Ay Üzeri / From 15 Months )

Ex1 – Azgal v. Bagira / Şeref Şeref
( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables / Efe Dündar )

Ex2 – Coryna di Caresi / Şeref Şeref
( Tahi-Reme Xavier & Hexi Val di Taro / Veres Timea )

Ex3 – Aloha di Esposito H. Murat Deniz
(Idane Altobello & Ophra King of Darkness / Szilvia Siklósi )

Ex4 – Delayla di Caresi / Şeref Şeref
( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi – Reme Yasmine / Veres Timea )

Ex – Asia Carina / N. Şener Öner
( Eria Pro Diablo Ice Junior & Carla von Gini House / N. Şener Öner )

Ex – Aida von Bagira / H. Murat Deniz
( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables / Efe Dündar )

Katılmadı / Absent – Cameron di Caresi Nice ( Tahi-Reme Xavier & Hexi Val di Taro )

Katılmadı / Absent – Tahi – Reme Haya ( Andres Crockett Del Citone & Tahi-Reme Giovana )

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES

YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS ( 6 – 9 Ay / Months )

Katılmadı / Absent – Land of Sultans Ataman ( Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano )

GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS ( 9 – 18 Ay / Months )

Katılmadı / Absent – ReisZade Bozbey ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira )

Katılmadı / Absent – ReisZade Bars ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira )

ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24 Ay / Months )

Ex1- CW – Kulüp Kazanan / Club Winner – Oreto Mia Battle Hymn / İdris Bezek
( Pride of Russia Sidor & Umnitsa Krasavista de Grande Vinko / M.YU. Saranrtseva )

AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15 Ay Üzeri / From 15 Months )

Katılmadı / Absent – Redford di Perlanera ( Quickstep King of Drkness & Juanita di Perlanera )

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES

YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS ( 6 – 9 Ay / Months )

Katılmadı / Absent – Land of Sultans Asena ( Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano )

GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS ( 9 – 18 Ay / Months )

Ex1 – Hermione / Meriç Cem Eron

Değerlendirilemiyor / Cand Be Judges - ReisZade Bike ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira )

ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24 Ay / Months )

Ex1- CW – Kulüp Kazanan / Club Winner – ReisZade Asi Alika / Şeref Şeref
( Darius di Caresi & Azgal von Bagira / Şeref Şeref )

AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15 Ay Üzeri / From 15 Months )

Ex1 – Optima iz Gratsiano / Özcan Çildaş
( Tahi Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano / Tatiana Prava )

Katılmadı / Absent – Tahi Reme Lorelai ( Ron del Fiorsilva & Tahi Reme Quinie )

ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS)

Katılmadı / Absent – Oriante iz Gratsiano ( Tahi Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano )

 

Çiftler / Brace
1. Darius di Caresi & Coryna di Caresi

Soy / Progeny
1. Darius di Caresi

Üretici / Breeders
1. ReisZade

 

 

 

 


2013 Türkiye Kulüp Şampiyonası Sonuçlar / Turkey Club Championship Results

2013 Türkiye Kulüp Şampiyonası Sonuçlar / Turkey Club Championship Results
SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER
Darius di Caresi
Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine
Şeref Şeref
Azgal von Bagira
Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables
Şeref Şeref
GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / YOUNG CLASS CLUB WİNNER
Oreto Mia Battle Hymn
Pride of Russia Sidor & Umnitsa Krasavita de Grande Vinko
İdris Bezek
YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER
ReisZade Barlas
Darius di Caresi & Azgal von Bagira
Kahraman Topdemir
Byonce vom Caucasian Eagle
Frodo di Perlanera & Carla von Gini House
N. Şener Öner
Siyah Dişiler / Black Females  -  Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3-6 Ay / Months )
Byonce vom Caucasian Eagle Frodo di Perlanera & Carla von Gini House N. Şener Öner Çok Umut Verici – Very promising Vp1 BW
Land of Sultans Almila Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano Özcan Çildaş Çok Umut Verici -Very promising Vp2
Faith von Bagira Eria Pro Diablo Ice Junior & Rosen Daker Barış Çağlar Çok Umut Verici – Very promising Vp3
Fortuna von Bagira Eria Pro Diablo Ice Junior & Rosen Daker Yasemin Şentürk Çok Umut Verici – Very promising Vp4
Land of Sultans Alisa Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano Yusuf Erdem Umut Verici – Promising
Siyah Erkekler / Black Males  -  Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3-6 Ay / Months )
Buddy vom Caucasian Eagle Frodo di Perlanera & Carla von Gini House N. Şener Öner Diskalifiye – Disqualified
Kahverengi Dişiler / Brown Females  -  Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3-6 Ay / Months )
Land of Sultans Asena Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano Mustafa Altın Umut Verici – Promising
Kahverengi Erkekler / Brown Males  -  Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3-6 Ay / Months )
Land of Sultans Atabey Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano Osman Sır Çok Umut Verici – Very promising Vp1
Land of Sultans Ataman Darius di Caresi & Optima iz Gratsiano Mustafa Altın Katılmadı – Absend —-
Siyah Dişiler / Black Females – Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6-9 Ay / Months )
ReisZade Bala Darius di Caresi & Azgal von Bagira Şeref Şeref Değerlendirilemiyor – Cand Be Judges —-
ReisZade Beliz Darius di Caresi & Azgal von Bagira Aytaç Çakmak Değerlendirilemiyor – Cand Be Judges —-
ReisZade Bayla Darius di Caresi & Azgal von Bagira Bertan Bertan Değerlendirilemiyor – Cand Be Judges —-
ReisZade Bazen Darius di Caresi & Azgal von Bagira Aydın Yaşayacak Değerlendirilemiyor – Cand Be Judges —-
Siyah Erkekler / Black Males – Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6-9 Ay / Months )
ReisZade Barlas Darius di Caresi & Azgal von Bagira Kahraman Topdemir Çok Umut Verici – Very promising Vp1 PW
Sant Kreal Vittorio Sant Kreal Zeus & Sant Kreal Yurmala M. Gökhan Dinçtürk Çok Umut Verici – Very promising Vp2
ReisZade Batur Darius di Caresi & Azgal von Bagira Aytaç Çakmak Umut Verici – Promising —-
ReisZade Balabay Darius di Caresi & Azgal von Bagira Mustafa Altın Katılmadı —-
Kahverengi Dişiler / Brown Females – Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6-9 Ay / Months )
ReisZade Bike Darius di Caresi & Azgal von Bagira Şeref Şeref Değerlendirilemiyor – Cand Be Judges —-
Kahverengi Erkekler / Brown Males – Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6-9 Ay / Months )
ReisZade Bozbey Darius di Caresi & Azgal von Bagira Saldıray Bozbey Çok Umut Verici – Very promising Vp1
ReisZade Bars Darius di Caresi & Azgal von Bagira Ahmet Cihan Nemli Umut Verici – Promising 2
Siyah Dişiler /Black Females  -  Genç Sınıfı / Junior Class ( 9-18 Ay / Months )
ReisZade Araz Darius di Caresi & Croyna di caresi Hakan Caymaz Mükemmel -Excellent Ex1
ReisZade Arel Darius di Caresi & Croyna di caresi Nazım Ercan Mükemmel -Excellent Ex2
Siyah Erkekler / Black Males  -  Genç Sınıfı / Junior Class ( 9-18 Ay / Months )
ReisZade Alaz Darius di Caresi & Croyna di caresi Ecevit Eryılmaz Mükemmel -Excellent Ex1
ReisZade Argo Darius di Caresi & Croyna di caresi Hakan Sezgin Mükemmel -Excellent Ex2
Kahverengi Dişiler / Brown Females  -  Genç Sınıfı / Junior Class ( 9-18 Ay / Months )
ReisZade Asi Alika Darius di Caresi 6 Croyna di caresi Şeref Şeref Mükemmel -Excellent Ex1
Kahverengi Erkekler / Brown Males  -  Genç Sınıfı / Junior Class ( 9-18 Ay / Months )
Oreto Mia Battle Hymn Pride of Russia Sidor & Umnitsa Krasavita de Grande Vinko İdris Bezek Mükemmel -Excellent Ex1- JCW
Siyah Dişiler / Black Females  -  Orta Sınıf / Intermediate Class ( 15-24 Ay / Months )
Ginetta di Caresi Ale Alemos del Citone & Ines di Perlanera M. Kadir Böyüközer Mükemmel -Excellent Ex1
Urialla di Perlenera Urbano del Diamante Nero & Cassy Cyrstal di Perlanera Cem Yücetin Katılmadı – Absend —-
Kahverengi Erkekler / Black Males  -  Orta Sınıf / Intermediate Class ( 15-24 Ay / Months )
Redford di Perlanera Quickstep King of Darkness & Juanita di Perlanera M. Kadir Böyüközer Çok İyi – Very Good Vg1
Siyah Dişiler /Black Females  -  Açık Sınıf / Open Class ( 15 Ay Üzeri  / From 15 Months )
Azgal von Bagira Froda di Perlanera & Fedora Unreachables Şeref Şeref Mükemmel -Excellent Ex1- CW
Coryna di Caresi Tahi-Reme Xavier & Hexi Val di Taro Şeref Şeref Mükemmel -Excellent Ex2
Delayla di Caresi Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine Şeref şeref Mükemmel -Excellent Ex3
Asia Carina von Bosphorus Eria Pro Diablo Ice Junior & Carla von Gini Hause N. Şener Öner Çok İyi Vg4
Maya Ferit Çankaya
Cameron di Caresi Tahi-Reme Xavier & Hexi Val di Taro Turgut Akaçık Katılmadı – Absend —-
Imba Unreachables Obi Wan Kenobi de Grande Vinko & Fancy Unreachables Ebru Yılmaz Katılmadı – Absend —-
Siyah Erkekler /Black Males  -  Açık Sınıf / Open Class ( 15 Ay Üzeri  / From 15 Months )
Darius di Caresi Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine Şeref Şeref Mükemmel -Excellent Ex1- CW
Altar von Bagira Froda di Perlanera & Fedora Unreachables Yasemin Şentürk Mükemmel -Excellent Ex2
Felix Ferit Çankaya
Kahverengi Dişiler / Brown Females  -  Açık Sınıf / Open Class ( 15 Ay Üzeri  / From 15 Months )
Optima iz Gratsiano Tahi-Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano Özcan Çildaş Mükemmel -Excellent Ex1
Siyah Erkekler / Black Males  -  Çalışan Sınıf / Working Class
Tahi-Reme Omega Zylanzais del Citone & Tahi-Reme Quine Savaş keskin Mükemmel -Excellent Ex1
Guruplar / Groups
Çiftler / Brace
1.        Darius di Caresi & Azgal von Bagira
2.        Redford di Perlanere & Ginetta di Caresi
Soy / Progeny
1.        Darius di Caresi
Üretici / Breeders
1.        ReisZade

2012 Türkiye Kulüp Şampiyonası Sonuçlar / Turkey Club Championship Results

2012 KAZANANLAR / 2012 CLUB WİNNER
SİYAH DİŞİ / BLACK FEMALE  SİYAH ERKEK / BLACK MALE 
   
Azgal v. Bagira

Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables

Şeref Şeref

Ali Alvaro di Perlanera

Leo v. Markischen Land & Tahi-Reme Ruthy

Tarkan Özvardar

KAHVERENGİ DİŞİ / BROWN FEMALE 

 

Optima iz Gratsiano

Tahi Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano

Özcan Çildaş

2012 BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER 2012 YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER
 

 

Redford di Perlanera

Quickstep King of Darkness & Juanita di Perlanera

M. Kadir Büyüközer

Nadia del Naissus

Mitto del Nasi & Fiene Hellfire

Ahmet Halisipek

2012 GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / YOUNG CLASS CLUB WİNNER
 
Vera Verona di Perlanera

Indio di Perlanera & Tahi – Reme Roxana

Koray Solmaz

2012 DUS – Dobermann Uygunluk Sınavı

Dobermann Eligibility Test

EN İYİ ERKEK KARAKTER

2012 DUS – Dobermann Uygunluk Sınavı

Dobermann Eligibility Test

EN İYİ DİŞİ KARAKTER

 
Tahi – Reme Omega

Zylanzais Del Citone & Tahi Reme Quinie

Savaş Keskin

Cassy Crystal di Perlanera

Zordan zewi del Citone & Tahi-Reme Roxana

Emre Sönmez

TÜM SONUÇLAR / SHOW RESULTS

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES

BEBEK SINIFI / BABY CLASS ( 3 – 6 Ay / Months )

U Silviya

Olesya Kale

Umut Vermiyor / Unpromising

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES 

 BEBEK SINIFI / BABY CLASS ( 3 – 6 Ay / Months ) 

Vp 1 – CW

Redford di Perlanera

Quickstep King of Darkness & Juanita di Perlanera

M. Kadir Büyüközer

Çok Umut Veriyor / Very Promising

2012 BEBEK SINIF KULÜP KAZANAN

2012 BABY CLASS CLUP WİNNER

 SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES 

YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS ( 6 – 9 Ay / Months )

Vp 1 Sirius di Perlanera

Pathos delle Querce Nere & Tahi-Reme Ruthy

Halil Emre Sönmez

Çok Umut Veriyor / Very Promising

Giotto de BedeaGheo

Focus Psychottherapy & Georgiana Bedea

Selin Kale

Katılmadı / Absent

 KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES

YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS ( 6 – 9 Ay / Months )

Vp 1 – CW Nadia del Naissus

Mitto del Nasi & Fiene Hellfire

Ahmet Halisipek

Çok Umut Veriyor / Very Promising

2012 YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN

2012 PUPPY CLASS CLUP WİNNER

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES 

 GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS ( 9 – 18 Ay / Months ) 

Ex 1 – CW Vera Verona di Perlanera

Indio di Perlanera & Tahi – Reme Roxana

Koray Solmaz

Mükemmel / Excellent

2012 GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN

2012 YOUNG CLASS CLUP WİNNER

Aida Şila Von Bosphorus

Eria Pro Diablo Ice Junior & Carla von Gini House

Ayşim İncesulu – Efe İncesulu

Katılmadı / Absent

Bertha Bertina von Bagira

Frodo di Perlanera & Rosen Daker

Halil İbrahim Basmacı

Katılmadı / Absent

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES 

 ORTA  SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24  Ay / Months ) 

Ex 1 – CW Azgal v. Bagira

Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables

Şeref Şeref

Mükemmel / Excellent

2012 SİYAH DİŞİLER KULÜP KAZANAN

2012 BLACK FEMALES CLUP WİNNER

Ex 2 Arlett v. Bagira

Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables

Ahmet Halisipek

Mükemmel / Excellent

Ex 3 Delayla di Caresi

Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi–Reme Yasmine

Şeref Şeref

Mükemmel / Excellent

Allegra Defender of BulgariaSerdar Özçelik

Katılmadı / Absent

 SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES 

 ORTA  SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24  Ay / Months ) 

Ex 1 Darius di Caresi

Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine

Şeref Şeref

Mükemmel / Excellent

Ex 2 Altar v. Bagira

Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables

Artem Şentürk

Mükemmel / Excellent

 KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES

 ORTA  SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24  Ay / Months ) 

Ex 1 Optima iz Gratsiano

Tahi Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano

Özcan Çildaş

Mükemmel / Excellent

2012 KAHVERENGİ DİŞİLER KULÜP KAZANAN

2012 BROWN FEMALES CLUP WİNNER

Oriente iz Gratsiano

Tahi Reme Gerett & Cheldea iz Gratsiano

Feridun Nevzat Yolaç

Katılmadı / Absent

 KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES 

 ORTA  SINIF / INTERMEDİATE CLASS ( 15 – 24  Ay / Months ) 

Ace Agor Defender of Bulgaria Serdar Özçelik

Katılmadı / Absent

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES 

 AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15  Ay Üzeri / From 15 Months ) 

Ex 1 Cameron di Caresi Nice

Tahi-reme Xavier & Hexi Val di Taro

Turgut Akaçık

Mükemmel / Excellent

Ex 2 Coryna di Caresi

Tahi-reme Xavier & Hexi Val di Taro

Şeref Şeref

Mükemmel / Excellent

Ex 3 Focus Tribal Vanity

Maxim di altobello & Focus Neverending Story

Tarkan Özvardar

Mükemmel / Excellent

G Maya Ferit Çankaya

İyi /  Good

G Andromeda

Rüzgar & Vesta

Oktay Gülsaçan

İyi /  Good

Imba Unreachables

Obi Wan Kenobi de Grande Vinko & Fancy Unreachables

Ebru Yılmaz

Katılmadı / Absent

Rosen Daker

Maxim di Altobello & Peri Daker

Emre Sönmez

Katılmadı / Absent

Carla von Gini House

Grant Di Villa Conte & Focus İshtar

N. Şener Öner

Katılmadı / Absent

Tahi – Reme Haya

Andres Crockett Del Citone & Tahi-Reme Giovana

Elif Ongan & Serhan Savaşkan

Katılmadı / Absent

 SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES 

 AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15  Ay Üzeri / From 15 Months ) 

Ex 1 CW Ali Alvaro di Perlanera

Leo v. Markischen Land & Tahi-Reme Ruthy

Tarkan Özvardar

Mükemmel / Excellent – Ex 1

2012 SİYAH ERKEKLER KULÜP KAZANAN

2012 BLACK MALES CLUP WİNNER

Ex 2 Tahi – Reme Omega

Zylanzais Del Citone & Tahi Reme Quinie

Savaş Keskin

Mükemmel / Excellent

G Felix

Ferit Çankaya

İyi /  Good

Rolax King of Darknees

Famous Fidel di Perlanera & Gem’Givveeon Rocca

Şahin Öntürk

Katılmadı / Absent

Eria Pro Diablo Ice JuniorPimm’s Number One İz Doma Domeni & Eria Pro Thesauros TrojaCem Yücetin

Katılmadı / Absent

Frodo di Perlanera

Zordan zewi del Citone & Tahi-Reme Ruthy

Emre Sönmez

Katılmadı / Absent

Zoro  Di Altobello

Maxim Di Altobello & Betty Boop Di Altobello

Atilla Peker

Katılmadı / Absent

Daerk von Gruosi

Tahi – Reme Zordon & Afton von Grusi

Feridun Nevzat Yolaç

Katılmadı / Absent

Cerutti di Perlanera

Zordan zewi del Citone & Tahi-Reme Roxana

Koray Solmaz

Katılmadı / Absent

 KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES 

 AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15  Ay Üzeri / From 15 Months ) 

Tahi – Reme Lorelai

Ron Del Fiorsilva & Tahi – Reme Quinie

Elif Ongan & Serhan Savaşkan

Katılmadı / Absent

 KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES 

 AÇIK SINIF / OPEN CLASS ( 15 – 24 Ay / Months ) 

Kayra

Hamit Özdemir

Katılmadı / Absent

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES 

 ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS 

Ex 1 Cassy Crystal di Perlanera

Zordan zewi del Citone & Tahi-Reme Roxana

Emre Sönmez

Mükemmel / Excellent

 SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES 

 KIDEMLİ SINIFI / VETERAN CLASS 

Focus Noble Warrier

Cillian Connor v. Jahrestal & Focus Kahlua

Serdar Savaşkan

Katılmadı / Absent

 KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES

 KIDEMLİ SINIFI / VETERAN CLASS 

Reis

Şeref Şeref

Katılamadı

 ÇİFTLER / COUPLES
1 Darius di Caresi & Coryna di Caresi

ÇİFTLER / COUPLES – I

 ÜRETİCİ / BREEDERS
1 Emre Sönmez

EN İYİ ÜRETİCİ / BREEDERS – I