İzmir 2 x CACIB Shows 19-20 Ocak / January 2019



2019 KIF CAC – CACIB Takvimi


KIF – CAC Kadıköy 05 Nisan 2015

KADIKÖY – İSTANBUL

ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

 

CAC – KADIKÖY

05 NİSAN 2015, Pazar

 

Yarışma Yeri: Kalamış Parkı, Kadıköy/İstanbul

Yarışma Saatleri: Kayıt Kontrol 08:30 – 09:30

Yarışma Başlangıcı 10:00

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 31.03.2015

 

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr


KIF – CAC Antalya 08 MART 2015

5. ANTALYA ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI
ANTALYA , 08 MART 2015, Pazar
Yarışma Yeri: Orfe Atlı Spor Kulübü, Yeşilbayır, Antalya
Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 02.03.2015
Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr
CAC ANTALYA – 08 MART 2015
Hakem Listesi / Judge List
FCI Gr. 1 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 2 – Fatih Çokcan (TR) – Kangal
Ozan Belkıs (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 3 – Alpay Özkan (TR) – Yorkshire Terrier
Agnieszka Onuk (TR)-Rest of the Group
FCI Gr. 4 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 5 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 6 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 7 – Ahmet Kurt (TR) – Breton
Adnan Üke (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 8 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 9 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)


KIF – CAC Gaziantep – 22 Şubat 2015


KIF – CAC İzmir – 18 OCAK 2015

YENİ YILA MERHABA * 2015 YILININ İLK KUPASI

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 12.01.2015
Yarışma Yeri / Show Place: İzmir Fuar Alanı Holl 4 – Izmir International Fair Holl 4, Alsancak – İzmir.
Yarışma Kayıt / Online Entry: www.kif.org.tr

KATILIM ÜCRETLERİ : ENTRY FEES
1 Köpek – 1st dog € 35 80,-TL
İlave köpek – any additional dog € 30 60,-TL
Yavru, Çok genç ve Veteran – Baby, Puppy, Veteran € 25 50,-TL
Diğer Müsabakalar – Other competitions € 15 30,-TL
Show Alanında Ödeme-Payment in Show Place for all entries is € 40
100,-TL
Hesap Sahibi : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Banka : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkınbakkal Şubesi
Hesap No : 1066 – 0547504
IBAN : TR 27 0006 4000 0011 0660 5475 04

PAYMENT EURO
The Account Name : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Bank : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkınbakkal Branch
Account No : 1066 – 0347167
IBAN : TR 77 0006 4000 0021 0660 3471 67
SWİFT CODE : ISBKTRIS
18.01.2015 CAC – İzmir – Hakem Listesi / Judge List
FCI Gr-1. Cem Sütunç
FCI Gr-2. Ozan Belkıs – Diğer Irklar
Hakan Çıdam – Cane Corso.
Fatih Çokcan- Kangal.
Talih Sarı – Rottweiler.
Pars Kibarer – Dobermann.
Cem Sütünç – Schnauzer
FCI Gr-3. Ümit Özkanal – Diğer Irklar
Alpay Özkan – Yorkshire Terrier.
Juliana Shestakova-Staffordshire Bull Terrier.
FCI Gr-4. Ozan Belkıs
FCI Gr-5. Cem Sütünç
FCI Gr-6. Ümit Özkanal
FCI Gr-7 Ümit Özkanal – Diğer Irklar
Burak Kabakçı– İngiliz Pointer, Kurtzhaar, Drahthaar.
FCI Gr-8. Bülent Mutlu
FCI Gr-9. Adnan Üke
FCI Gr-10. Cem Sütunç


KIF – 2015 YARIŞMA TAKVİMİ


Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası

“Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası” 2014 Yarışmaları Programı ile devam ediyor…
We are waiting you A Mid Summer Night’s Dream Shows 2014 

Haziran/June 20,2014 CAC 
Haziran/June 21, 2014 CACIB 
Haziran/June 22, 2014 CACIB 

Hakem Listesi / Judge Panel 
*Ozan Belkıs (TR) *Hasan Cansever(TR) *Espen Eng (NV) *Ş.Ali Gökçelik 
*Agnieszka Onuk (TR) *Ümit Özkanal (TR) *Louis Pinto Teixeria (PT) 
* Adnan Üke(TR) * Barbara Zanieri (IT)

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 13.06.2014

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr
Yarışma Yeri / Show Place: Kavaklı Futbol Stadı- SİLİVRİ, İSTANBUL


4. ANTALYA ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

4. ANTALYA
ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

CAC – ANTALYA
ANTALYA , 16 MART 2014, Pazar

Yarışma Yeri: Orfe Atlı Spor Kulübü, Yeşilbayır, Antalya

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 11.03.2014

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr

 

http://www.kif.org.tr/index.php?p=haberler&alt=21


YENİ YILA ÖZEL BİR PROGRAM İLE MERHABA 11 / 12 OCAK 2014

YENİ YILA ÖZEL BİR PROGRAM İLE MERHABA
2 Gün 3 CAC ve 2 Ülke Şampiyonluğu !!!
2 * CAC San Marino – 11 / 12 OCAK 2014
Bay “Franco Stacchini” anısına 2 kupalı özel bir yarışma & CAC İzmir – 12 OCAK 2014
Son Başvuru Tarihi : 06.01.2014
Yarışma Yeri : Atlas Pavyonu ( No:5 ) – Göl Gazinosu Karşısı, İzmir Fuarı
San Marino Junior Şampiyonu olmak için;
Hali hazırda Junior Şampiyonu olan ve yarışma tarihine kadar Junior yaş sınırları içinde olan köpekler 1 tane San Marino JCAC almaları halinde San Marino Junior Şampiyonu olmaya hak kazanırlar.
Yarışma günleri içinde Juniour yaş sınırı içinde olan ve köpekler 2 adet San Marino JCAC almaları halinde San Marino Junior Şampiyonu olmaya hak kazanırlar.
San Marino Şampiyonu olmak için;
Hali hazırda Türkiye Şampiyonu olan köpekler 1 tane San Marino CAC almaları halinde San Marino Şampiyonu olmaya hak kazanırlar.
Şampiyonluğu olamayan köpekler için 2 adet San Marino CAC almaları halinde San Marino Şampiyonu olmaya hak kazanırlar.
San Marino Grand Şampiyonu olmak için;
Hali hazırda Türkiye Şampiyonu olan ve 1 tane San Marino CAC alan köpeklerler önce San Marino Şampiyonu olmaya hak kazanırlar. Daha sonra ikinci gün 2. San Marino CAC almaları halinde San Marino Grand Şampiyonu unvanı almaya hak kazanırlar.
Türkiye ‘den katılıncılar için CAC Izmir  katılım bedelleri
1 Köpek                                                                     70,-TL
ilave Köpek                                                                                             60,- TL
Babies, Puppies & Veterans                   50,- TL
Diğer yarışma bölümleri (çiftler vs.)           30,- TL
Türkiye ‘den katılıncılar için CAC San Marino  katılım bedelleri
Yetişkin Köpek                                                                    125,-TL
Babies, Puppies & Veterans                     85,- TL
Diğer yarışma bölümleri (çiftler vs.)                     50,- TL
(Yarışma Yerinde ödeme kopek başına  10,- TL)
San Marino Şampiyonluk Sertifikası   110,- TL
Kayıtlar İçin: http://www.kif.org.tr
 I . CAC San Marino – 11 OCAK 2014

Hakem Listesi / Judge List

FCI Gr. 1 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 2 – Hakan Çıdam (TR) – Cane Corso/Dogo Argentino/Eng. Bulldog/Dogo Canario/Rottweiler/Blackrussianterrier
Cem Sütunç (TR) – The rest of the group
FCI Gr. 3 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 4 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 5 – Enrico Drudi ( San Marino )
FCI Gr. 6 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 7 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 8 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 9 – Adnan Üke (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)

Ana Ring / Main Ring Competitions
Best Of Groups
FCI Gr. 1 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 2 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 3 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 4 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 5 – Enrico Drudi ( San Marino )
FCI Gr. 6 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 7 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 8 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 9 – Adnan Üke (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)

JUNIOR HANDLING : Alpay Özkan (TR)
B.B.I.S : Cem Sütunç (TR)
P.B.I.S : Adnan Üke (TR)
EN İYİ SOY GRUBU : Bülent Mutlu (TR)
EN İYİ ÜRETİCİ GRUBU : Hasan Cansever (TR)
EN İYİ ÇİFT / BRACE : Ozan Belkıs (TR)
J.B.I.S : Enrico Drudi ( San Marino )
B.I.S :Lokodi Csaba Zsolt (RO)

II. CAC San Marino – 12 OCAK 2014
Hakem Listesi / Judge List

FCI Gr. 1 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 2 – Enrico Drudi ( San Marino )
FCI Gr. 3 – İlker Ünlü (TR) – Mini Bullterrier / Std. Bullterrier
Alpay Özkan (TR)- Yorkshire Terrier
Ozan Belkıs (TR) – The Rest of the Group
FCI Gr. 4 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 5 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 6 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 7 – Adnan Üke (TR)
FCI Gr. 8 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 9 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 10 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)

Ana Ring / Main Ring Competitions
Best Of Groups
FCI Gr. 1 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 2 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 3 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 4 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 5 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 6 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 7 – Adnan Üke (TR)
FCI Gr. 8 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 9 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 10 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)

JUNIOR HANDLING : Agnieszka Onuk (TR)
B.B.I.S : Bülent Mutlu (TR)
P.B.I.S : Cem Sütunç (TR)
EN İYİ SOY GRUBU : Hasan Cansever (TR)
EN İYİ ÜRETİCİ GRUBU : Alpay Özkan (TR)
EN İYİ ÇİFT / BRACE : Adnan Üke (TR)
J.B.I.S : Lokodi Csaba Zsolt (RO)
B.I.S : Enrico Drudi ( San Marino )

CAC İzmir – 12 OCAK 2014
Hakem Listesi / Judge List

FCI Gr. 1 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 2 – Fatih Çokcan (TR) – Kangal
Lokodi Csaba Zsolt (RO) – The Rest of the Group
FCI Gr. 3 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 4 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 5 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 6 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 7 – Hasan Cansever (TR)
FCI Gr. 8 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 9 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 10 – Hasan Cansever (TR)

Ana Ring / Main Ring Competitions
Best Of Groups
FCI Gr. 1 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 2 – Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI Gr. 3 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 4 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 5 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 6 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 7 – Adnan Üke (TR)
FCI Gr. 8 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 9 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)

JUNIOR HANDLING : Alpay Özkan (TR)
B.B.I.S : Agnieszka Onuk (TR)
P.B.I.S : Lokodi Csaba Zsolt (RO)
EN İYİ SOY GRUBU : Enrico Drudi ( San Marino )
EN İYİ ÜRETİCİ GRUBU : Adnan Üke (TR)
EN İYİ ÇİFT / BRACE : Cem Sütunç (TR)
J.B.I.S : Ozan Belkıs (TR)
B.I.S : Hasan Cansever (TR)