İstanbul Club Show 2017

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Erika Szokol ( Hungary )

Tarih / Date : 23/07/2017
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 18/07/2017

Yarışma Programı / Show Schedule
Köpek kayıt kontrolu 08:00 – 09:30 Entrance of the dogs
Açılış 10:00 Opening ceremony

1 Köpek – 1st dog € 30 – 100,-TL
Diğer Müsabakalar – Other competitions € 15 – 50,-TL

We wont take show fee from our foreigner friends…. It will be free for all dobermanns who come outside of Turkey..                                                                                                          (Free participation is only valid for D.I.D [The Dobermann Club of Turkey] show Istanbul 23/07/2017)

Kulüb yarışmamıza kulak kuyruk operasyonu geçirmiş köpeklere katılabilecektir.

ALL DOBERMANNS (ALSO CROPPED/DOCKED) CAN COMPETE IN CLUB SHOW

Contact : dernek@dobermann.org.tr
Yer / Place : Kavaklı Futbol Stadı- SİLİVRİ, İSTANBUL

Attention Registered attendees. If you have not receieved confirmation email from dernek@dobermann.org.tr, please let us know
CAC ve CACIB lere kayıt için tıklayın. http://www.kif.org.tr/index.php?p=haberler&alt=164

CROPPED AND DOCKED DOBERMANNS WHO ARE BORN AFTER 01/01/2015 CAN NOT COMPETE IN KIF SHOWS (CAC & CACIB)

Silivri İstanbul ‘da Köpek Kabul eden Oteller / 
Accomodation Suggestions with Dog in Silivri / İstanbul :

http://www.gumusovaresort.com.tr/

http://www.erkanlitatilkoyu.com/

http://www.premiervistahotel.com/

http://www.semizkummocamp.com/anasayfa.asp


Antalya Club Show

 

DOBERMANN CLUB SHOW ANTALYA

Hakem / Judge : Dejan Malbasa (Serbia )
Tarih / Date : 13 / 12 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 09 / 12/ 2015

Contact Phone : 0 530 320 02 12
Yer / Place : Orfe Club Antalya

 


2015 İstanbul Club Show Results

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )

KAZANANLAR / WİNNEERS

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER

Darius di Caresi Nice – CW ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine ) Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: Pride of Russia Shaytan – Yago di Altobello – Giotto de Badea Gheo – Darius di Caresi Nice

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER

Debra von Bagira – CW ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) Mustafa Gücek

Finalistler / Finalists :Faith von Bagira – Fiona von Bagira – Debra von Bagira – Saphire di Altobello

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER

ReisZade Bozbey – CW ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) Saldıray Yılmaz

Finalistler / Finalists : ReisZade Bozbey – Espresso Gina Hause

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER

Olivera di Altobello – CW ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Finalistler / Finalists : Fuga di Altobello – Olivera di Altobello

GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / jUNİOR CLASS CLUB WINNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Finalistler / Finalists : Cowboy Lucky di Altobello – Cinderarella di Altobello – Fedra di Altobello

YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER

Hazar di Altobello – Puppy CW ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) Mateja Malbasa

Finalistler / Finalists : Hazar di Altobello – Alice

BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER

Pride of Rusia Status – Baby CW ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa ) H. Emre Sönmez

Finalistler / Finalists : Pride of Rusia Status – Alice – ReisZade Fora

SİYAH ERKEK GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK MALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cowboy Lucky Luck di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) Rızic Stojan

SİYAH DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

KAHVERENGİ DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Fedra di Altobello – JCW ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

ALL RESULTS

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – Pride of Rusia Status ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa  ) –  H. Emre Sönmez / Türkiye

P – Alex – ( Espesso Ginga Hause & Blacy ) Hakan İnce

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Puppy CW – Hazar di Altobello ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) – Mateja Malbasa

Vp2 – İzrafel Zaki Zafir ( İzrafel Arroganta & İzrafel Ruby Rovenna ) – Jelana Popoviç

Vp3 – Darke de Badea Gheo ( Lord Best of İsland & Gwenvivar de Badea Gheo ) – Birant Aksoy

Vp4 – Argo ( … ) Erhan Beyhan / Türkiye

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW –  Cowboy Lucky Luck di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Rızic Stojan

Ex2 – Arthur Pride of Turkey ( Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – M. Kadir Böyüközer – Atakan Adil

Ex3 – GQ Disciple Duke von Ashanti ( Tahi Reme & Veronika del mediano ) – Jonathan Mehti Öner

Ex4 – Hador von Bagira (Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Oğuz Soysal

Ex   – Gladius von Bagira ( Sirius di Perlanera & Berta Bertina von Bagira ) – Müfit Sayan

Ex   – Achill Pride of Türkiye (Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – Elgün Dadashov

Ex   – Person Rahat Lokum v.d. Ost Conitatus ( Sant Kreal Ra & Funny Gammy v.d. Ost Conitatus ) – Ziya Tellioğlu

Ex   – Lucidu Lukas Tejat Posterior ( Jaron Black İron Waririor & Tarulata  Taru Tejat Posterior ) – Serhat Yaşa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Pride of Russia Shaytan ( Pride of Russia Sidor & Pride of Russia Rumba ) – Milan Matic

Diskalifiye / Disqualified – Boris vom Caucasian Eagle ( Froda di Perlanera & Carla von Gini Hause ) – Sibel Satır

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1- R.CW – Yago di Altobello ( Shane di Altobello & Zanna di Altobello ) – Şeref Şeref  

Ex2 – ReisZade Barlas ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Kahraman Topdemir

Ex3 – Torro di Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

Katılmadı/ Absent – Valdo from Lipar Land ( Tahi Reme Max & Dream del Nasi ) – Vera Milosevic

Katılmadı/ Absent – Sant Kreal Vittorio ( Sant Kreal Zeus & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1- R. CW – Giotto de Badea Gheo ( Adler del Riobianco & Focus Psychottherapy ) – Mehmet Kale / Türkiye

Ex2 – Altar von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora di Perlanerra ) – Yasemin Şentürk

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES -ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Darius di Caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref / Türkiye

Ex2 – R.CW -Cassa di Ferra Baltazar ( Zedor del Nasi & Elegant Line Sorbonna ) – Jirasatti Chitprasonk

Katılmadı/ Absent – Eragon of Hoffmann Hause ( Alfa By The Sea & Carrie del Nasi ) – Alievici Gelal

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Alice – ( Espresso Gina House & Blacy ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Alice – ( … ) – Abdullah İçöz / Türkiye

Vp2 – Kinghts of Night Beluga ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Kinghts of Night Bianca ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Barış Çağlar

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 -JCW – Cinderarella di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Ex2 – Duna di Altobello ( Dremboy di Altobello & Alicia vom Haus Viper ) – Şeref Şeref

Ex3 – Hemi von Bagira ( Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW –  Faith von Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Electra di Altobello ( Dobergaarden Forever Athos & Prima di Altobello ) – Nemanja Kars

Ex3 – Reiszade Beliz ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Serhat Yaşa

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1 – R.CW – Fiona von Bagira Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Cameron di Caresi Nice ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Turgut Akaçık

Ex3 – Aidalia Betelges ( Ale Alemos del Citone & Kana del Nasi ) – Slobodan Maksimovic

Ex4 –  ReisZade Arel ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Nazım Ercan

Katılmadı/ Absent – Biyonce vom Caucasian Eagle ( Frodo di Perlanera & carla von Gini hause ) – N.Şener Öner

Katılmadı/ Absent – ReisZade Araz ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Hakan Caymaz

Katılmadı/ Absent – Uriella di Perlanera ( Urbano del Diamante Nero & Cassy Cyrstal di Perlenara ) – Cem Yücetin

Katılmadı/ Absent – Coryna di caresi Nice  ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Şeref Şeref

Katılmadı/ Absent – Hera (…) – Hakan İnce

Katılmadı/ Absent – Delayla di caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1 – CW – Debra von Bagira ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Azgal von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Saphire di Altobello ( Maxim di Altobello & WildCherry di Altobello ) – Mateja Malbasa

Ex2 – Vera Verona di Altobello ( İndio di Perlanera & Tahi Reme Roxana ) – Koray  – Solmaz

Ex3 -Elgant  Line Stella ( Zordan Zewi del Citone & Ferrona iz Velikogo Knyazhestva ) Miroslav Milosavlijevic

Diskalifiye / Disqualified – Berta Bertina von Bagira ( Frodo di Perlanera & Rosen Daker ) – Halil İbrahim Basmacı

Katılmadı/ Absent – Theodora Titta Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Aleksandar Ristovic

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – CW- ReisZade Bozbey ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) – Saldıray Yılmaz

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Diskalifiye / Disqualified – Espresso Gina Hause ( Oskar Z Padoku & Atine Ginga Hause ) – Hakan İnce

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – ReisZade Fora ( Tahi Reme Omega & ReisZade Asi Alika ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW – Fedra di Altobello ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

Ex2 – ReisZade Camuka ( Darius di Caresi Nice & Coryna di Caresi Nice ) – Raşit Saitcan Tarlan

Katılmadı/ Absent – Sofia del Naissus ( Oskar z Padoku & Anına del Nasisus ) – Dejan Dragasic

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Fuga di Altobello ( Maxim di Altobello & Freya Fleming di Altobello ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Katılmadı/ Absent – Nadia del Naissus ( Mitto del Nasi & Fiene Hellfire ) – Engin Kaytar

Katılmadı/ Absent – ReisZade Asi Alika ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi ) -  Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Olivera di Altobello ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Çiftler / Brace

1- Cowboy Lucky Luck di Altobello & Cinderarella di Altobello

2 – Hodor von Bagira & Faith von Bagira

3 – Darius di Caresi Nice & Fuga di Altobello

4 – Yago di Altobello & Fedra di Altobello

Soy / Progeny

1 – Darius di Caresi Nice

Üretici / Breeders

1 – Altobello Kennal ( Dejan Malbassa )

2 – von Bagira Kennal ( H. Emre Sönmez )

3 – ReisZade Kennal ( Şeref Şeref )


İstanbul Club Show

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )
Tarih / Date : 31 / 05 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 27 / 05 / 2015

Online Başvuru/ Online Registiration: www.dobermann.org.tr / dernek@dobermann.org.tr

Contact : dernek@dobermann.org.tr


Yer / Place : Dog Sport İstanbul - Satmazlı Köyü, Aydın Caddesi, No: 63 Eski Şile-İstanbul Yolu Şile - İSTANBUL

 

 


KIF – CAC Kadıköy 05 Nisan 2015

KADIKÖY – İSTANBUL

ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

 

CAC – KADIKÖY

05 NİSAN 2015, Pazar

 

Yarışma Yeri: Kalamış Parkı, Kadıköy/İstanbul

Yarışma Saatleri: Kayıt Kontrol 08:30 – 09:30

Yarışma Başlangıcı 10:00

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 31.03.2015

 

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr


KIF – CAC Antalya 08 MART 2015

5. ANTALYA ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI
ANTALYA , 08 MART 2015, Pazar
Yarışma Yeri: Orfe Atlı Spor Kulübü, Yeşilbayır, Antalya
Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 02.03.2015
Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr
CAC ANTALYA – 08 MART 2015
Hakem Listesi / Judge List
FCI Gr. 1 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 2 – Fatih Çokcan (TR) – Kangal
Ozan Belkıs (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 3 – Alpay Özkan (TR) – Yorkshire Terrier
Agnieszka Onuk (TR)-Rest of the Group
FCI Gr. 4 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 5 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 6 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 7 – Ahmet Kurt (TR) – Breton
Adnan Üke (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 8 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 9 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)


KIF – CAC Gaziantep – 22 Şubat 2015


KIF – CAC İzmir – 18 OCAK 2015

YENİ YILA MERHABA * 2015 YILININ İLK KUPASI

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 12.01.2015
Yarışma Yeri / Show Place: İzmir Fuar Alanı Holl 4 – Izmir International Fair Holl 4, Alsancak – İzmir.
Yarışma Kayıt / Online Entry: www.kif.org.tr

KATILIM ÜCRETLERİ : ENTRY FEES
1 Köpek – 1st dog € 35 80,-TL
İlave köpek – any additional dog € 30 60,-TL
Yavru, Çok genç ve Veteran – Baby, Puppy, Veteran € 25 50,-TL
Diğer Müsabakalar – Other competitions € 15 30,-TL
Show Alanında Ödeme-Payment in Show Place for all entries is € 40
100,-TL
Hesap Sahibi : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Banka : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkınbakkal Şubesi
Hesap No : 1066 – 0547504
IBAN : TR 27 0006 4000 0011 0660 5475 04

PAYMENT EURO
The Account Name : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Bank : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkınbakkal Branch
Account No : 1066 – 0347167
IBAN : TR 77 0006 4000 0021 0660 3471 67
SWİFT CODE : ISBKTRIS
18.01.2015 CAC – İzmir – Hakem Listesi / Judge List
FCI Gr-1. Cem Sütunç
FCI Gr-2. Ozan Belkıs – Diğer Irklar
Hakan Çıdam – Cane Corso.
Fatih Çokcan- Kangal.
Talih Sarı – Rottweiler.
Pars Kibarer – Dobermann.
Cem Sütünç – Schnauzer
FCI Gr-3. Ümit Özkanal – Diğer Irklar
Alpay Özkan – Yorkshire Terrier.
Juliana Shestakova-Staffordshire Bull Terrier.
FCI Gr-4. Ozan Belkıs
FCI Gr-5. Cem Sütünç
FCI Gr-6. Ümit Özkanal
FCI Gr-7 Ümit Özkanal – Diğer Irklar
Burak Kabakçı– İngiliz Pointer, Kurtzhaar, Drahthaar.
FCI Gr-8. Bülent Mutlu
FCI Gr-9. Adnan Üke
FCI Gr-10. Cem Sütunç


KIF – 2015 YARIŞMA TAKVİMİ


2015 YILI ETKİNLİK TAKVİMİ

2015 YILI ETKİNLİK TAKVİMİ

 


İSTANBUL

02 / 05 / 2015 – DUS – Irk Standartları ve Ring semineri

03 / 05 / 2015 – Irk Standartları Yarışması

Dobermann Club Show – İstanbul / 2015

 

ANKARA

01 / 08 / 2015 – DUS – Irk Standartları ve Ring semineri

02 / 08 / 2015 – Irk Standartları Yarışması

Dobermann Club Show – Ankara / 2015

 

ANTALYA

21 / 11 / 2015 – DUS – BH – IPO 1, 2, 3 – Irk Standartları ve Ring semineri

22 / 11 / 2015 – Irk Standartları Yarışması

Dobermann Club Show – Antalya / 2015

 

 

2015 yılı programı içinde zorunlu sebeplerden dolayı değişiklik yapılabilir.

2015 yılı programı içindeki dus ve sınavlar katılımcı durumuna göre yapılacaktır.

( Has the right to make changes or cancellations due to requirements )