ANTALYA CLUB SHOW 28.11.2021 SONUÇLAR / RESULTS

KAZANANLAR / WİNNEERS

BOB – Arcadıa Land Arıstoteles(Fort Bellators Ivanquısher For Arsıdorf & Nona Von Bagıra) – Nurçin Tekiner Aslan

Finalistler / Finalists: (ReisZade İzzi Oğul Alice King of Turkey – Arcadıa Land Arıstoteles– ReisZade Lav  )

JBOB – BOS – ReisZade Pride of Turkey (ReisZade Yoldaş & Nika von Bagira) – Kadir Böyüközer

Finalistler / Finalists: ( Alice King of Turkey  ReisZade Lav Knights of Night Bianca  )

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER

Ex1, CAC, CW – ReisZade İzzi Oğul (Darius di Caresi Nice & Duna di Altobello) – Şeref Şeref

 Finalistler / Finalists: ( Lucian Barlas- ReisZade Ezel El Zorba Pride of Turkey – ReisZade İzzi Oğul  )

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER

Ex1, CAC, CW – Alice King of Turkey (Tahi-Reme Tango & Casy Betelges) – Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: ( ReisZade Jgina – Araf ReisZade von Phokaia El Alice King of Turkey )

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER

Ex1, CAC, CW, BOB – Arcadıa Land Arıstoteles(Fort Bellators Ivanquısher For Arsıdorf & Nona Von Bagıra)-Nurçin Tekiner Aslan

Finalistler / Finalists: ( Astor von Laranda – ReisZade Yoldaş – Arcadıa Land Arıstoteles )

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER

Ex1, CAC, CW – ReisZade Lav (Darius di Caresi Nice & Fuga Altobello) – Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: ( Victoria of Simple Story – Farah Pride of Turkey – ReisZade Lav )

BEST VETERAN

Ex1, Best Veteran – Knights of Night Bianca (Tahi-Reme Max & Vera Verona Diparlanera) – Barış Çağlar

Finalistler / Finalists: (Knights of Night Bianca – Aida Bloody Hand Beyla is Vesta’s Progeny)

JUNİOR BOB

Ex1, JCAC, JCW, JBOB, BOS – ReisZade Pride of Turkey  (ReisZade Yoldaş & Nika von Bagira) – Kadir Böyüközer

Finalistler / Finalists: ( Cango von Haus Veteran – ReisZade Pride of Turkey  – Ael Camino Brother’s Kennel – ReisZade Sarra )

BEST PUPPY

Vp1 – Best Puppy CW Jonny Pride of Turkey (Livonija Baron Desperante Dylan & Dory Vita Pride of Turkey) – Ekrem Öncel

Finalistler / Finalists: ( Jonny Pride of Turkey  – Bull of İstanbul Hilda – Ikon Pride of Turkey – Debra’s Shade Cesa )

BEST BABY

Vp1, Best Baby CW – Araz Urmia Dog-(Filimamont extra-terrestrial & Izvalkirii ora Bella)-Urmia Dog Kennel-Shahin Majlesi

Finalistler / Finalists: (Araz Urmia Dog – Kleopatra Pride of Turkey – ReisZade Bamsı Bey – ReisZade Barla )

TÜM SONUÇLAR / ALL RESULTS

Siyah Erkekler / Black Males   Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3 – 6 Ay )

Vp1, Best Baby CW – -(Filimamont extra-terrestrial & Izvalkirii ora Bella)-Urmia Dog Kennel-Shahin Majlesi

Vp2 – King Kong Pride of Turkey  (Livonija Baron Desperante Dylan & Valery Mira del Nasi) – Kadir Böyüközer

Vp3 – Arcadia Land Elvis Presley (Arcadia Land Aristoteles & Defender of Bulgaria Tifany) – Nurçin Tekiner Aslan

Vp4 – AquaGold (ReisZade İzzi Oğul & Elana Linch) – Anna Ardıç

Vp – Ernesto Ehrmantraut is Vesta’s Progeny (ReisZade Ceza & Cardea Ceres is Vesta’s Progeny)-Oktay Gülsaçan-Oktay Gülsaçan

Vp – Kont Pride of Turkey (Livonija Baron Desperante Dylan & Valery Mira del Nasi) – Cihan Aksoy

Katılmadı- Asia Black (ReisZade İzzi Oğul & Elana Linch) – Anna Ardıç

Siyah Dişiler / Black Females     Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3 – 6 Ay )

Vp1 – Kleopatra Pride of Turkey  (Livonija Baron Desperante Dylan & Valery Mira del Nasi) – Kadir Böyüközer

Vp2 – Arcadia Land Empress of the Arcadia Land (Arcadia Land Aristoteles & Defender of Bulgaria Tifany)-  Nurçin Tekiner Aslan

Vp3 – Astro Star (ReisZade İzzi Oğul & Elana Linch)-  Anna Ardıç

Katılmadı – Kızım Pride of Turkey (Livonija Baron Desperante Dylan & Valery Mira del Nasi) – İbrahim Mutlu Peker

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3 – 6 Ay )

Vp1 – ReisZade Bamsı Bey (Livonija Baron Desperante Dylan & ReisZade Lav) – Şeref Şeref

Vp2 – Bull of İstanbul Jordan (Art King of Turkey & Heroqueen of Boba House) – Mustafa Tosun

Vp3 – Lugh Ragnar Legend House Dobermann Kennel (Defender of Bulgaria Iron & Any King of Turkey) – Hamza Tanlak

Kahverengi Dişiler / Brown Females    Bebek Sınıfı / Baby Class ( 3 – 6 Ay )

Vp1 – ReisZade Barla (Livonija Baron Desperante Dylan & ReisZade Lav) – Şeref Şeref

P2 – Evelyn Electra is Vesta’s Progeny (ReisZade Ceza & Cardea Ceres is Vesta’s Progeny) – Oktay Gülsaçan

Siyah Erkekler / Black Males   Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6 – 9 Ay )

Vp1 – Best Puppy CW –  Jonny Pride of Turkey (Livonija Baron Desperante Dylan & Dory Vita Pride of Turkey) – Ekrem Öncel

Vp2 – ReisZade Zaza (ReisZade İzzi Oğul & Fuga Altobello) – Özcan Özgün

Vp3 – ReisZade Vefa (ReisZade Yoldaş & Bull of İstanbul Darius ReisZade) – Şeref Şeref

Vp4 – ReisZade Azer (ReisZade Legal & Alice King of Turkey) – Şeref Şeref

Vp – CALIBRE’SSTAR Braga  (Hodor von Bagira & Fifty von Bagira) – Kerem Karagöz

Vp – CALIBRE’SSTAR Chort (Fenrir von Bagira & Akari von Bagira) –  İsmet Manis

Vp – Eagles of Anatolia Al Capone (ReisZade Yoldaş & Givenchy von Hunnoterra) – Hüseyin Tarhan

Siyah Dişiler / Black Females    Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6 – 9 Ay )

Vp1 – Bull of İstanbul Hilda (Had of Boba House & Bull of İstanbul Adonis Ateş) – Hamdi Yüksektepe

Vp2 – ReisZade Asya (ReisZade Legal & Alice King of Turkey) – Şeref Şeref

Vp3 – Acapella (Pride of Russia Arsenal & Artemis Treasures Sharon) – Hasan Baran Akın

Vp4 – Edwina Mysterious Power Dobermann Hause (Akira & Arya von Reyyan) – Yelda Erbahçe

Vp – House of Stars Asil Merly (Aston von Bagira & And The Oscar Goes To Merly Streep) – Hamza Tanlak

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6 – 9 Ay )

Vp1 – Ikon Pride of Turkey (Livonija Baron Desperante Dylan & Farah Pride of Turkey) – Kadir Böyüközer

Vp2 – CALIBRE’SSTAR Calibe (Fenrir von Bagira & Akari von Bagira) – İdris Vural

Vp3 – ReisZade Vakur (ReisZade Yoldaş & Bull of İstanbul Darius ReisZade) – Şeref Şeref

Vp4 – Bull of İstanbul İmpala (Art King of Turkey & Heroqueen of Boba House) – Tuğrul Başaran

Kahverengi Dişiler / Brown Females    Yavru Sınıfı / Puppy Class ( 6 – 9 Ay )

Vp1 – Debra’s Shade Cesa (El Zorba Pride of Turkey & Asmin von Haus Veteran) – Burak Değirmenci

Vp2 – ReisZade Ada (ReisZade Legal & Alice King of Turkey) – Şeref Şeref

Vp3 – Brown Asya Legend of Turkey (Paoro Della Andasi & Azraa Legend of Turkey) – Fethi Gülcü

Vp4 – ReisZade Ateş (ReisZade Legal & Alice King of Turkey) – Şeref Şeref

Vp – Echter Sthal Apriori (Cyro Carlos Bohemia & Garmata von Grenzturm) – Özgür Şentürk

Katılmadı – ReisZade Vaha (ReisZade Yoldaş & Bull of İstanbul Darius ReisZade) – Deniz Pınar

Katılmadı – Eagles of Anatolia Artemis (ReisZade Yoldaş & Givenchy von Hunnoterra) – Şevki Çevik

Katılmadı – Cyra von Bagira (Fahir Giddy Blossom & Arowana von Bagira) – Hasan Baran Akın

Siyah Erkekler / Black Males   Genç Sınıfı / Junior Class ( 9 – 18 Ay )

Ex1, JCAC, JW – Cango von Haus Veteran (Arcadia Land Aristoteles & Ursula von Bagira) – Fethi Gülcü

Katılmadı – ReisZade Sarp (ReisZade Yoldaş & Casy Betelges) – Yücel Temizsoy

Siyah Dişiler / Black Females    Genç Sınıfı / Junior Class ( 9 – 18 Ay )

Ex1, JCAC, JCW, JBOB,BOS – ReisZade Pride of Turkey  (ReisZade Yoldaş & Nika von Bagira) – Kadir Böyüközer

Ex2 res.JCAC Defender of Bulgaria Beautiful Zoe (Quarz De’Andreoli & Defender of Bulgaria Ramea) -İsmail Özgür Ceylan

Ex3 – Gaia Bellatrix Legend House Dobermann Kennel (Defender of Bulgaria Iron & Bull of İstanbul Cegass) – Hamza Tanlak

Ex4 – Arcadia Land Chanel (Eria Pro Pablo Escobar & Arcadia Land Akira) – Nurçin Tekiner Aslan

Katılmadı – Dicasa oro Jewel Esmeral (Dicasa oro yan-go & Angels Form Shelter Dancing Queen Too) – Hasan Baran Akın

Katılmadı – ReisZade Pekkan (ReisZade Yoldaş & Nika von Bagira) -Yvonne Schwegler

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Genç Sınıfı / Junior Class ( 9 – 18 Ay )

Ex1, JCAC, JCW – Ael Camino Brother’s Kennel (ReisZade Yoldaş & Daiana Vital Screen) – Hüseyin Tarhan

Ex2, res. JCAC – Leoch (… & …)-…-Zeliha Nur Özsamur

Kahverengi Dişiler / Brown Females    Genç Sınıfı / Junior Class ( 9 – 18 Ay )

Ex1, JCAC,JCW – ReisZade Sarra (ReisZade Yoldaş & Casy Betelges) – Şeref Şeref

Ec2, res.JCAC – ReisZade Tuna (ReisZade Legal & Nika von Bagira) – Şeref Şeref

Siyah Erkekler / Black Males   Orta Sınıfı / Intermediate Class ( 15 – 24 Ay )

Ex1, CAC – Lucian Barlas (… & …) – Ceren Ceylan

Ex2 – Hektor (… & …) – Büşra Sedefoğlu

Katılmadı – Gordo Pride of Turkey (Arxangel von Schwarze Kraft & Electra Elf Pride of Turkey) – Kadir Böyüközer

Katılmadı – ReisZade Nogar (ReisZade Legal & Fort Bellators Primavera) – Deniz Pınar

Katılmadı – Dark Star Legend Dobermann House Kennel (Sky von Bagira & Anita Alfadogya) -Hamza Tanlak

Siyah Dişiler / Black Females    Orta Sınıfı / Intermediate Class ( 15 – 24 Ay )

Ex1, CAC – ReisZade Jgina (Eria Pro Pablo Escobar & ReisZade Araz) – Güray Taş

Katılmadı – ReisZade İlke (Darius di Caresi Nice & Duna di Altobello) – Cafer Türker

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Orta Sınıfı / Intermediate Class ( 15 – 24 Ay )

Ex1, CAC – Astor von Laranda (ReisZade Yoldaş & Tinna del Nasi) – Barış Çağlar

Kahverengi Dişiler / Brown Females     Orta Sınıfı / Intermediate Class ( 15 – 24 Ay )

Ex1, CAC – Victoria of Simple Story (Victor di Altobello & Angel of Sheytan Vanja) – Hasan Baran Akın

Katılmadı – Bona Dea von Haus Veteran  (Arcadia Land Aristoteles & ReisZade Rast) – Oytun Göncüler

Siyah Erkekler / Black Males    Açık Sınıfı / Open Class ( 15 > … )

Ex1, CAC – ReisZade Ezel (ReisZade Legal & Duna di Altobello) – Kadir Sağlam

Ex2 – Buria Strastej Bamus (Colt di Perlanera & Atlanta Joemmis Prime) – Hasan Baran Akın

Ex3 – Knights of Night Harley (Giotto de Badea Gheo & Knights of Night Cassandra) – Burkay Küçük

Vg – Aras von Phokaia (Darius di Caresi Nice & ReisZade Rana)  -Umut Ay

Diskalifiye – Elixir Angel & Demon (Kronos’s del Valle de Las Aguilas & Rumbo Angel & Demon) – Amir Masoud Dasgar

Katılmadı – Maverik d’Islamorada (Blackano de Gagnant & Heaven d’Islamorada)  Dragan Stojanovic

Katılmadı – ReisZade Baron (Darius di Caresi Nice & Fuga Altobello) – Oytun Göncüler

Katılmadı – ReisZade Maximus (Carlz Padoku & ReisZade Araz) – Serkan Ayrancı

Katılmadı – Tucker von Bagira (Ike von Bagira & Royal Zorba Astra) – Emre Sönmez

Siyah Dişiler / Black Females    Açık Sınıfı / Open Class ( 15 > … )

Ex1, CAC – Araf ReisZade von Phokaia (Darius di Caresi Nice & ReisZade Rana) – Kale-Şeref Şeref

Ex2, res. CAC – Nika von Bagira (Pride of Russia Status & Debra von Bagira) – Şeref Şeref

Ex3 – Arcadia Land Akira (Fort Bellators Ivanquisher for Arsidorf & Nona von Bagira) Nurçin Tekiner Aslan

Ex4 – Fort Bellators Primavera (Livonija Baron Amber Amulet & Savana Betelges) – Şeref Şeref

Ex – ReisZade Hürrem (ReisZade Yoldaş & ReisZade Uzo) – Şeref Şeref

Ex – Casy Betelges  (Eutay del Nasi & Jenifer Betelges) – Şeref Şeref

Vg – Dhupa Dorina is Vesta’s Progeny (ReisZade Erez & Aida Bloody Hand Beyla is Vesta’s Progeny) – Erol Orkun Turan

Katılmadı – ReisZade Zula (Yago di Altobello & ReisZade Lav) – Oytun Göncüler

Katılmadı – ReisZade Gölge (Darius di Caresi Nice & Fuga Altobello) – Rıdvan Gök

Katılmadı – Farah (Cowboy Lucky Luck di Altobello & Cattleya) – Orhan Ekinci

Katılmadı – Givenchy von Hunnoterra (Eutay del Nasi & Pensacola von Hunnoterra) – Şevki Çevik

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Açık Sınıfı / Open Class ( 15 > … )

Ex1, CAC – ReisZade Yoldaş (Million $ Altobello & ReisZade Araz) – Şeref Şeref

Ex2, res. CAC – Dubai Dalli Betelges (Eutay del Nasi & Kalina Betelges) – Kadir Böyüközer

Ex3 – Defender Bulgaria Iron (Festus Giddy Blossom & Defender of Bulgaria Ophelia) – Hamza Tanlak

Kahverengi Dişiler / Brown Females     Açık Sınıfı / Open Class ( 15 > … )

Ex1, CAC – Farah Pride of Turkey (Pride of Russia Chingay & Nadia del Naissus) – Kadir Böyüközer

Ex2 res.CAC – Havanna From Big Kahuna’s (Unico Nero Diperlanera & Geisha Alias di Villa Amulett) – Burkay Küçük

Ex3 – ReisZade Gala (Darius di Caresi Nice & Fuga Altobello) – Ayten Şengezer

Ex4 – Amor von Phokaia (Darius di Caresi Nice & ReisZade Rana) – Serkan Öz

Siyah Erkekler / Black Males    Çalışan Sınıfı / Working Class

Ex1, CAC – El Zorba Pride of Turkey (Ali Alvaro di Perlanera & Nadia del Naissus) – Kadir Böyüközer

Siyah Erkekler / Black Males    Şampiyon Sınıfı / Champion Class

Ex1, CAC, CW – ReisZade İzzi Oğul (Darius di Caresi Nice & Duna di Altobello) – Şeref Şeref

Katılmadı – Eria Pro Pablo Escobar (Filimamont Extra Terrestrial & Eria Pro Euphoria) – Olga Olenina

Siyah Dişiler / Black Females    Şampiyon Sınıfı / Champion Class

Ex1, CAC, CW – Alice King of Turkey (Tahi-Reme Tango & Casy Betelges) – Şeref Şeref

Ex2, res.CAC – Dory Vita Pride of Turkey  (Arthur Pride of Turkey & Nadia del Naissus) – Kadir Böyüközer

Ex3 – Bull of İstanbul Darius ReisZade (Darius di Caresi Nice & Tinna del Nasi) – Şeref Şeref

Kahverengi Erkekler / Brown Males    Şampiyon Sınıfı / Champion Class

Ex1, CAC, CW, BOB – Arcadıa Land Arıstoteles (Fort Bellators Ivanquısher For Arsıdorf & Nona Von Bagıra) – Nurçin Tekiner Aslan

Kahverengi Dişiler / Brown Females     Şampiyon Sınıfı / Champion Class

Ex1, CAC, CW – ReisZade Lav (Darius di Caresi Nice & Fuga Altobello) – Şeref Şeref

Ex2,res. CAC – Pride of Russia Hubava (Sant Kreal Elixir & Pride of Russia Navara) – Şenol Erdoğan

Siyah Dişiler / Black Females    Veteran

Ex1, Best Veteran – Knights of Night Bianca (Tahi-Reme Max & Vera Verona Diparlanera) – Barış Çağlar

Ex2 – Duna di Altobello (Dremboy di Altobello & Alicia vom Haus Altobello) – Şeref Şeref

Kahverengi Dişiler / Brown Females     Veteran

Ex1 – Aida Bloody Hand Beyla is Vesta’s Progeny (Darius di Caresi Nice & Andromeda) – Oktay Gülsaçan


Türkiye Kulüp Şampiyonası / Club Show

Değerli Dobermann tutkunları ve Kinoloji camiası;

Dünyayı kasıp kavuran Covid19 pandemisi nedeni ile uzun süre ayrı kaldık. Nomalleşme süreciyle birlikte etkinliklerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok uzun süren ayrılık döneminide göz önünde bulundurarak özlemimizi giderebilmek adına güçlü ve güzel bir organizasyon planlamaya çalıştık. Dünyanın en saygın hakemlerinden Thomas BECHT’in (Almanya) katılımıyla gerçekleşecek ve 3 gün sürecek olan organizasyonumuzun detayları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

27.11.2021 Dobermann Irk Standartları

27.11.2021 ZTP Semineri

28.11.2021 Irk Standartları Yarışması

Dobermann Irk Derneği
Yönetim Kurulu

TÜRKİYE KULÜP ŞAMPİYONASI / CLUB SHOW
Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )
Tarih / Date : 28/11/2021
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 23/11/2021

Seminerler ve konaklama için AYKA VİTAL PARK Duacı Mah. 9250 Sk. No: 1 Kepez / ANTALYA

Ayka Vital İletişim: +90 242 445 17 00 (Köpekler kafeslerinde olmak şartı ile odaya alınabilecek.)

Yarışma alanı: Kepez Belediyesi Kent Ormanı / ANTALYA
Contact : dernek@dobermann.org.tr / tel: 0530 3200212


İzmir 2 x CACIB Shows 19-20 Ocak / January 2019



2019 KIF CAC – CACIB Takvimi


2018 / Dobermann Club Show – Antalya

 

ORGANİZASYON İPTAL EDİLMİŞTİR… GEREKLİ AÇIKLAMA SONRA YAPILACAKTIR…


İstanbul Club Show 2017

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Erika Szokol ( Hungary )

Tarih / Date : 23/07/2017
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 18/07/2017

Yarışma Programı / Show Schedule
Köpek kayıt kontrolu 08:00 – 09:30 Entrance of the dogs
Açılış 10:00 Opening ceremony


Antalya Club Show

 

DOBERMANN CLUB SHOW ANTALYA

Hakem / Judge : Dejan Malbasa (Serbia )
Tarih / Date : 13 / 12 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 09 / 12/ 2015

Contact Phone : 0 530 320 02 12
Yer / Place : Orfe Club Antalya

 


2015 İstanbul Club Show Results

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )

KAZANANLAR / WİNNEERS

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER

Darius di Caresi Nice – CW ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine ) Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: Pride of Russia Shaytan – Yago di Altobello – Giotto de Badea Gheo – Darius di Caresi Nice

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER

Debra von Bagira – CW ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) Mustafa Gücek

Finalistler / Finalists :Faith von Bagira – Fiona von Bagira – Debra von Bagira – Saphire di Altobello

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER

ReisZade Bozbey – CW ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) Saldıray Yılmaz

Finalistler / Finalists : ReisZade Bozbey – Espresso Gina Hause

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER

Olivera di Altobello – CW ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Finalistler / Finalists : Fuga di Altobello – Olivera di Altobello

GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / jUNİOR CLASS CLUB WINNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Finalistler / Finalists : Cowboy Lucky di Altobello – Cinderarella di Altobello – Fedra di Altobello

YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER

Hazar di Altobello – Puppy CW ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) Mateja Malbasa

Finalistler / Finalists : Hazar di Altobello – Alice

BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER

Pride of Rusia Status – Baby CW ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa ) H. Emre Sönmez

Finalistler / Finalists : Pride of Rusia Status – Alice – ReisZade Fora

SİYAH ERKEK GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK MALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cowboy Lucky Luck di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) Rızic Stojan

SİYAH DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

KAHVERENGİ DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Fedra di Altobello – JCW ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

ALL RESULTS

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – Pride of Rusia Status ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa  ) –  H. Emre Sönmez / Türkiye

P – Alex – ( Espesso Ginga Hause & Blacy ) Hakan İnce

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Puppy CW – Hazar di Altobello ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) – Mateja Malbasa

Vp2 – İzrafel Zaki Zafir ( İzrafel Arroganta & İzrafel Ruby Rovenna ) – Jelana Popoviç

Vp3 – Darke de Badea Gheo ( Lord Best of İsland & Gwenvivar de Badea Gheo ) – Birant Aksoy

Vp4 – Argo ( … ) Erhan Beyhan / Türkiye

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW –  Cowboy Lucky Luck di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Rızic Stojan

Ex2 – Arthur Pride of Turkey ( Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – M. Kadir Böyüközer – Atakan Adil

Ex3 – GQ Disciple Duke von Ashanti ( Tahi Reme & Veronika del mediano ) – Jonathan Mehti Öner

Ex4 – Hador von Bagira (Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Oğuz Soysal

Ex   – Gladius von Bagira ( Sirius di Perlanera & Berta Bertina von Bagira ) – Müfit Sayan

Ex   – Achill Pride of Türkiye (Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – Elgün Dadashov

Ex   – Person Rahat Lokum v.d. Ost Conitatus ( Sant Kreal Ra & Funny Gammy v.d. Ost Conitatus ) – Ziya Tellioğlu

Ex   – Lucidu Lukas Tejat Posterior ( Jaron Black İron Waririor & Tarulata  Taru Tejat Posterior ) – Serhat Yaşa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Pride of Russia Shaytan ( Pride of Russia Sidor & Pride of Russia Rumba ) – Milan Matic

Diskalifiye / Disqualified – Boris vom Caucasian Eagle ( Froda di Perlanera & Carla von Gini Hause ) – Sibel Satır

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1- R.CW – Yago di Altobello ( Shane di Altobello & Zanna di Altobello ) – Şeref Şeref  

Ex2 – ReisZade Barlas ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Kahraman Topdemir

Ex3 – Torro di Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

Katılmadı/ Absent – Valdo from Lipar Land ( Tahi Reme Max & Dream del Nasi ) – Vera Milosevic

Katılmadı/ Absent – Sant Kreal Vittorio ( Sant Kreal Zeus & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1- R. CW – Giotto de Badea Gheo ( Adler del Riobianco & Focus Psychottherapy ) – Mehmet Kale / Türkiye

Ex2 – Altar von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora di Perlanerra ) – Yasemin Şentürk

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES -ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Darius di Caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref / Türkiye

Ex2 – R.CW -Cassa di Ferra Baltazar ( Zedor del Nasi & Elegant Line Sorbonna ) – Jirasatti Chitprasonk

Katılmadı/ Absent – Eragon of Hoffmann Hause ( Alfa By The Sea & Carrie del Nasi ) – Alievici Gelal

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Alice – ( Espresso Gina House & Blacy ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Alice – ( … ) – Abdullah İçöz / Türkiye

Vp2 – Kinghts of Night Beluga ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Kinghts of Night Bianca ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Barış Çağlar

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 -JCW – Cinderarella di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Ex2 – Duna di Altobello ( Dremboy di Altobello & Alicia vom Haus Viper ) – Şeref Şeref

Ex3 – Hemi von Bagira ( Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW –  Faith von Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Electra di Altobello ( Dobergaarden Forever Athos & Prima di Altobello ) – Nemanja Kars

Ex3 – Reiszade Beliz ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Serhat Yaşa

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1 – R.CW – Fiona von Bagira Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Cameron di Caresi Nice ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Turgut Akaçık

Ex3 – Aidalia Betelges ( Ale Alemos del Citone & Kana del Nasi ) – Slobodan Maksimovic

Ex4 –  ReisZade Arel ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Nazım Ercan

Katılmadı/ Absent – Biyonce vom Caucasian Eagle ( Frodo di Perlanera & carla von Gini hause ) – N.Şener Öner

Katılmadı/ Absent – ReisZade Araz ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Hakan Caymaz

Katılmadı/ Absent – Uriella di Perlanera ( Urbano del Diamante Nero & Cassy Cyrstal di Perlenara ) – Cem Yücetin

Katılmadı/ Absent – Coryna di caresi Nice  ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Şeref Şeref

Katılmadı/ Absent – Hera (…) – Hakan İnce

Katılmadı/ Absent – Delayla di caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1 – CW – Debra von Bagira ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Azgal von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Saphire di Altobello ( Maxim di Altobello & WildCherry di Altobello ) – Mateja Malbasa

Ex2 – Vera Verona di Altobello ( İndio di Perlanera & Tahi Reme Roxana ) – Koray  – Solmaz

Ex3 -Elgant  Line Stella ( Zordan Zewi del Citone & Ferrona iz Velikogo Knyazhestva ) Miroslav Milosavlijevic

Diskalifiye / Disqualified – Berta Bertina von Bagira ( Frodo di Perlanera & Rosen Daker ) – Halil İbrahim Basmacı

Katılmadı/ Absent – Theodora Titta Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Aleksandar Ristovic

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – CW- ReisZade Bozbey ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) – Saldıray Yılmaz

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Diskalifiye / Disqualified – Espresso Gina Hause ( Oskar Z Padoku & Atine Ginga Hause ) – Hakan İnce

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – ReisZade Fora ( Tahi Reme Omega & ReisZade Asi Alika ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW – Fedra di Altobello ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

Ex2 – ReisZade Camuka ( Darius di Caresi Nice & Coryna di Caresi Nice ) – Raşit Saitcan Tarlan

Katılmadı/ Absent – Sofia del Naissus ( Oskar z Padoku & Anına del Nasisus ) – Dejan Dragasic

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Fuga di Altobello ( Maxim di Altobello & Freya Fleming di Altobello ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Katılmadı/ Absent – Nadia del Naissus ( Mitto del Nasi & Fiene Hellfire ) – Engin Kaytar

Katılmadı/ Absent – ReisZade Asi Alika ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi ) –  Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Olivera di Altobello ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Çiftler / Brace

1- Cowboy Lucky Luck di Altobello & Cinderarella di Altobello

2 – Hodor von Bagira & Faith von Bagira

3 – Darius di Caresi Nice & Fuga di Altobello

4 – Yago di Altobello & Fedra di Altobello

Soy / Progeny

1 – Darius di Caresi Nice

Üretici / Breeders

1 – Altobello Kennal ( Dejan Malbassa )

2 – von Bagira Kennal ( H. Emre Sönmez )

3 – ReisZade Kennal ( Şeref Şeref )


İstanbul Club Show

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )
Tarih / Date : 31 / 05 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 27 / 05 / 2015

Online Başvuru/ Online Registiration: www.dobermann.org.tr / dernek@dobermann.org.tr

Contact : dernek@dobermann.org.tr


Yer / Place : Dog Sport İstanbul – Satmazlı Köyü, Aydın Caddesi, No: 63 Eski Şile-İstanbul Yolu Şile – İSTANBUL

 

 


KIF – CAC Kadıköy 05 Nisan 2015

KADIKÖY – İSTANBUL

ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

 

CAC – KADIKÖY

05 NİSAN 2015, Pazar

 

Yarışma Yeri: Kalamış Parkı, Kadıköy/İstanbul

Yarışma Saatleri: Kayıt Kontrol 08:30 – 09:30

Yarışma Başlangıcı 10:00

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 31.03.2015

 

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr