BİR YAZ DÖNÜMÜ GECESİ RÜYASI 2021 / A MİD SUMMER NİGHT’S DREAM SHOWS 2021 CAC / CACİB

Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası 2021 / A Mid Summer Night’s Dream Shows 2021
One CAC & Two CACIB
Temmuz /July 30,2021 CAC
Temmuz /July 31,2021 CACIB
Ağustos /August 01,2021 CACIB
Yarışma Yeri / Show Place: – Mehmet Karasu Spor Tesisleri, Selimpaşa-SİLİVRİ, İSTANBUL
GoogleMap Link : https://goo.gl/maps/R5DS8nqGRoDfp63N6
Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 26.07.2021 Pazartesi/Monday !!!
Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr
30.07.2021 CAC – Judge List
FCI Gr-1. Vincenzo Parmiciano (IT)
FCI Gr-2.- Talih Sarı (TR) – Rottweiler
Antonino La Barbera (IT) – English Bulldog, Dobermann, Central Asia Shepherd,
Ozan Belkıs (TR) – Rest of the Group.
FCI Gr-3 – Eugeny Kuplyauskas (RU)
FCI Gr-4. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-5. Vincenzo Parmiciano (IT) – American Akita
Antonino La Barbera (IT) – Rest of the Group.
FCI Gr-6. Antonino La Barbera (IT)
FCI Gr-7. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-8. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-9. Adnan Üke (TR)
FCI Gr-10.Eugeny Kuplyauskas (RU)
FCI non-recognized Breed- American Bully – İlker Örkmez (TR)
National Breeds: Fatih Çokcan (TR)
31.07.2021 CACIB – Judge List
FCI Gr-1.- Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr-2.- Fatih Çokcan (TR) – Cane Corso, Dobermann, Rottweiler, Kangal
Vincenzo Parmiciano (IT) – Rest of the Group.
FCI Gr-3. İlker Örkmez (TR) All bull type terriers
Juliana Sütünç (TR) – Rest of the Group.
FCI Gr-4. Adnan Üke (TR)
FCI Gr-5. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-6. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-7.- Antonino La Barbera (IT)
FCI Gr-8.- Antonino La Barbera (IT)
FCI Gr-9.- Eugeny Kuplyauskas (RU)
FCI Gr-10- Antonino La Barbera (IT)
FCI non-recognized Breed- American Bully – Ozan Belkıs (TR)
National Breeds: Ozan Belkıs (TR)
01.08.2021 CACIB – Judge List
FCI Gr-1.- Antonino La Barbera (IT)
FCI Gr-2.- Vincenzo Parmiciano (IT) -Cane Corso, Dobermann, Rottweiler, Kangal
Fatih Çokcan (TR)- Rest of the Group.
FCI Gr-3. Jose Homem de Mello (PT)
FCI Gr-4. Antonino La Barbera (IT)
FCI Gr-5. Eugeny Kuplyauskas (RU)
FCI Gr-6. Eugeny Kuplyauskas (RU)
FCI Gr-7. Bora Pir (TR)
FCI Gr-8. Adnan Üke (TR)
FCI Gr-9. Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr-10- Jose Homem de Mello (PT)
FCI non-recognized Breed- American Bully – Fatih Çokcan (TR)
National Breeds: Fatih Çokcan (TR)
CAC – ENTRY FEES FOR CAC
1st dog € 35
Any additional dog € 30
Baby, Puppy, Veteran € 25
Other competitions € 10
Payment in Show Place for all entries per each dog is € 40
CACIB – ENTRY FEES FOR CACIB
1st dog € 40
any additional dog € 35
Baby, Puppy, Veteran € 25
Other competitions € 10
For all entries payment at the Show grounds is € 45 for each dog
CAC Yarışmaları Katılım Ücretleri;
Aynı kişiye ait;
Tek Köpek 125,-TL
İkinci Köpek 100,-TL
Üçüncü ve diğer ilave köpekler 80,-TL
Yavru ve Veteran 80,-TL
Diğer yarışmalar 40,-TL
Köpeklerin katalogda yer alabilmesi için 26.07.2021 tarihine kadar ödemeyi yapıp yarisma@kif.org.tr ye dekontu mail atmaları gerekmektedir.
CACIB Yarışmaları Katılım Ücretleri;
Tek köpek 150,-TL
İkinci köpek 125,-TL
Üçüncü ve diğer ilave köpekler 100,-TL
Yavru ve Veteran 90,-TL
Diğer yarışmalar 40,-TL
Köpeklerin katalogda yer alabilmesi için 26.07.2021 tarihine kadar ödemeyi yapıp yarisma@kif.org.tr ye dekontu mail atmaları gerekmektedir.
Hesap Sahibi : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Banka : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkınbakkal Şubesi
Hesap No : 1066 – 0547504
IBAN : TR 27 0006 4000 0011 0660 5475 04
PAYMENT EURO
The Account Name : Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu İktisadi İşletmesi
Bank : Türkiye İş Bankası A.Ş. Şaşkın bakkal Branch
Account No : 1066 – 0347167
IBAN : TR 77 0006 4000 0021 0660 3471 67
SWİFT CODE : ISBKTRIS

  • Cropped and docked dogs are not allowed to enter the show
  • PCR Testing will be available on show site if you require a negative test result to travel
    Conditions for obtaining Turkish Beauty Champion Title for Foreign Exhibitors:
    -A dog, which already holds a Championship title, is required to receive one (1) CAC-TR in Champion Class held in Turkey in order to obtain a Turkish Beauty Champion title.
  • A dog, which does not hold a Champion title, is required to receive three(3) CAC-TR ‘s or two(2) CAC-TR’s and one(1) CACIB in shows held in Turkey in order to obtain a Turkish Beauty Champion title.
    Condition for the Turkish Junior Champion Title for Foreign Exhibitor:
  • A dog, which already holds a Junior Champion title, is required to receive one(1) JCAC-TR in shows held in Turkey to obtain a Turkish Junior Champion title.
  • A dog, which does not hold a Junior Champion title, is required to receive two(2) JCAC-TR’s in shows held in Turkey to obtain a Turkish Junior Champion title.
    Condition for the Turkish Veteran Champion:
  • A dog, which receives an Excellent 1 in Veteran Class in shows held in Turkey, obtains a Veteran Champion title.
    Conditions for obtaining Turkish Grand Champion Title for Foreign Exhibitors:

-A dog, which already holds a Championship title in Turkey, is required to receive two (2) CAC-TR in shows held in Turkey in order to obtain a Turkish Grand Champion title.

Silivri İstanbul ‘da Köpek Kabul eden Oteller /
Accomodation Suggestions with Dog in Silivri / İstanbul :
http://www.gumusovaresort.com.tr/
http://www.erkanlitatilkoyu.com/ ( Hotel rooms & Caravan servis )
http://www.premiervistahotel.com/
Legend Hotel Tem ( legendoteltem@outlook.com ) 90 212 734 30 03, +90 05526401187
BonOtel https://www.google.com/travel/hotels/s/u4b7h


İzmir 2 x CACIB Shows 19-20 Ocak / January 2019



2019 KIF CAC – CACIB Takvimi


2018 / Dobermann Club Show – Antalya

 

ORGANİZASYON İPTAL EDİLMİŞTİR… GEREKLİ AÇIKLAMA SONRA YAPILACAKTIR…


İstanbul Club Show 2017

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Erika Szokol ( Hungary )

Tarih / Date : 23/07/2017
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 18/07/2017

Yarışma Programı / Show Schedule
Köpek kayıt kontrolu 08:00 – 09:30 Entrance of the dogs
Açılış 10:00 Opening ceremony


Antalya Club Show

 

DOBERMANN CLUB SHOW ANTALYA

Hakem / Judge : Dejan Malbasa (Serbia )
Tarih / Date : 13 / 12 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 09 / 12/ 2015

Contact Phone : 0 530 320 02 12
Yer / Place : Orfe Club Antalya

 


2015 İstanbul Club Show Results

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )

KAZANANLAR / WİNNEERS

SİYAH ERKEK KULÜP KAZANAN / BLACK MALE CLUB WİNNER

Darius di Caresi Nice – CW ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi-Reme Yasmine ) Şeref Şeref

Finalistler / Finalists: Pride of Russia Shaytan – Yago di Altobello – Giotto de Badea Gheo – Darius di Caresi Nice

SİYAH DİŞİ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE CLUB WİNNER

Debra von Bagira – CW ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) Mustafa Gücek

Finalistler / Finalists :Faith von Bagira – Fiona von Bagira – Debra von Bagira – Saphire di Altobello

KAHVERENGİ ERKEK KULÜP KAZANAN / BROWN MALE CLUB WİNNER

ReisZade Bozbey – CW ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) Saldıray Yılmaz

Finalistler / Finalists : ReisZade Bozbey – Espresso Gina Hause

KAHVERENGİ DİŞİ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE CLUB WİNNER

Olivera di Altobello – CW ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Finalistler / Finalists : Fuga di Altobello – Olivera di Altobello

GENÇ SINIF KULÜP KAZANAN / jUNİOR CLASS CLUB WINNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Finalistler / Finalists : Cowboy Lucky di Altobello – Cinderarella di Altobello – Fedra di Altobello

YAVRU SINIF KULÜP KAZANAN / PUPPY CLASS CLUB WINNER

Hazar di Altobello – Puppy CW ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) Mateja Malbasa

Finalistler / Finalists : Hazar di Altobello – Alice

BEBEK SINIF KULÜP KAZANANN / BABY CLASS CLUB WINNER

Pride of Rusia Status – Baby CW ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa ) H. Emre Sönmez

Finalistler / Finalists : Pride of Rusia Status – Alice – ReisZade Fora

SİYAH ERKEK GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK MALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cowboy Lucky Luck di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) Rızic Stojan

SİYAH DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BLACK FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Cinderarella di Altobello – JCW ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

KAHVERENGİ DİŞİ GENÇ KULÜP KAZANAN / BROWN FEMALE JUNİOR CLUB WİNNER

Fedra di Altobello – JCW ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

ALL RESULTS

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – Pride of Rusia Status ( Pride of Russia Urano & Pride of Russia Barbarosa  ) –  H. Emre Sönmez / Türkiye

P – Alex – ( Espesso Ginga Hause & Blacy ) Hakan İnce

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Puppy CW – Hazar di Altobello ( Da Vinci El Greco Nero & Tijeana Daria di Altobello ) – Mateja Malbasa

Vp2 – İzrafel Zaki Zafir ( İzrafel Arroganta & İzrafel Ruby Rovenna ) – Jelana Popoviç

Vp3 – Darke de Badea Gheo ( Lord Best of İsland & Gwenvivar de Badea Gheo ) – Birant Aksoy

Vp4 – Argo ( … ) Erhan Beyhan / Türkiye

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW –  Cowboy Lucky Luck di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Rızic Stojan

Ex2 – Arthur Pride of Turkey ( Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – M. Kadir Böyüközer – Atakan Adil

Ex3 – GQ Disciple Duke von Ashanti ( Tahi Reme & Veronika del mediano ) – Jonathan Mehti Öner

Ex4 – Hador von Bagira (Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Oğuz Soysal

Ex   – Gladius von Bagira ( Sirius di Perlanera & Berta Bertina von Bagira ) – Müfit Sayan

Ex   – Achill Pride of Türkiye (Redford di Perlanera & Ginetta di Caresi ) – Elgün Dadashov

Ex   – Person Rahat Lokum v.d. Ost Conitatus ( Sant Kreal Ra & Funny Gammy v.d. Ost Conitatus ) – Ziya Tellioğlu

Ex   – Lucidu Lukas Tejat Posterior ( Jaron Black İron Waririor & Tarulata  Taru Tejat Posterior ) – Serhat Yaşa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Pride of Russia Shaytan ( Pride of Russia Sidor & Pride of Russia Rumba ) – Milan Matic

Diskalifiye / Disqualified – Boris vom Caucasian Eagle ( Froda di Perlanera & Carla von Gini Hause ) – Sibel Satır

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1- R.CW – Yago di Altobello ( Shane di Altobello & Zanna di Altobello ) – Şeref Şeref  

Ex2 – ReisZade Barlas ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Kahraman Topdemir

Ex3 – Torro di Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

Katılmadı/ Absent – Valdo from Lipar Land ( Tahi Reme Max & Dream del Nasi ) – Vera Milosevic

Katılmadı/ Absent – Sant Kreal Vittorio ( Sant Kreal Zeus & Tijana Daria di Altobello ) – Tijana Malbasa

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1- R. CW – Giotto de Badea Gheo ( Adler del Riobianco & Focus Psychottherapy ) – Mehmet Kale / Türkiye

Ex2 – Altar von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora di Perlanerra ) – Yasemin Şentürk

SİYAH ERKEKLER / BLACK MALES -ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Darius di Caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref / Türkiye

Ex2 – R.CW -Cassa di Ferra Baltazar ( Zedor del Nasi & Elegant Line Sorbonna ) – Jirasatti Chitprasonk

Katılmadı/ Absent – Eragon of Hoffmann Hause ( Alfa By The Sea & Carrie del Nasi ) – Alievici Gelal

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Alice – ( Espresso Gina House & Blacy ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – YAVRU SINIFI / PUPPY CLASS

Vp1 – Alice – ( … ) – Abdullah İçöz / Türkiye

Vp2 – Kinghts of Night Beluga ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Kinghts of Night Bianca ( Tahi Reme Max & Vera Verona di Perlanera ) – Barış Çağlar

 SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 -JCW – Cinderarella di Altobello ( Beowulf & Freya Flemming di Altobello ) – Veljko Baletic

Ex2 – Duna di Altobello ( Dremboy di Altobello & Alicia vom Haus Viper ) – Şeref Şeref

Ex3 – Hemi von Bagira ( Vando del Diamente Nero & Arlet von Bagira ) – Hakan İnce

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW –  Faith von Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Electra di Altobello ( Dobergaarden Forever Athos & Prima di Altobello ) – Nemanja Kars

Ex3 – Reiszade Beliz ( Darius di Caresi Nice & Azgal von Bagira ) – Serhat Yaşa

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Ex1 – R.CW – Fiona von Bagira Bagira ( Eria Pro Diablo & Rosen Daker ) – H. Emre Sönmez

Ex2 – Cameron di Caresi Nice ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Turgut Akaçık

Ex3 – Aidalia Betelges ( Ale Alemos del Citone & Kana del Nasi ) – Slobodan Maksimovic

Ex4 –  ReisZade Arel ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Nazım Ercan

Katılmadı/ Absent – Biyonce vom Caucasian Eagle ( Frodo di Perlanera & carla von Gini hause ) – N.Şener Öner

Katılmadı/ Absent – ReisZade Araz ( Darius di Caresi Nice & Coryna di caresi ) – Hakan Caymaz

Katılmadı/ Absent – Uriella di Perlanera ( Urbano del Diamante Nero & Cassy Cyrstal di Perlenara ) – Cem Yücetin

Katılmadı/ Absent – Coryna di caresi Nice  ( Tahi Reme Xavier & Hexi Val di Taro ) – Şeref Şeref

Katılmadı/ Absent – Hera (…) – Hakan İnce

Katılmadı/ Absent – Delayla di caresi Nice ( Titus Tarantula von Jahrestal & Tahi Reme Yasmine ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ÇALIŞAN SINIF / WORKİNG CLASS

Ex1 – CW – Debra von Bagira ( Ali Alvaro di perlanera & Rosen Daker ) – Mustafa Gücek

Katılmadı/ Absent – Azgal von Bagira ( Frodo di Perlanera & Fedora Unreachables ) – Şeref Şeref

SİYAH DİŞİLER / BLACK FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Saphire di Altobello ( Maxim di Altobello & WildCherry di Altobello ) – Mateja Malbasa

Ex2 – Vera Verona di Altobello ( İndio di Perlanera & Tahi Reme Roxana ) – Koray  – Solmaz

Ex3 -Elgant  Line Stella ( Zordan Zewi del Citone & Ferrona iz Velikogo Knyazhestva ) Miroslav Milosavlijevic

Diskalifiye / Disqualified – Berta Bertina von Bagira ( Frodo di Perlanera & Rosen Daker ) – Halil İbrahim Basmacı

Katılmadı/ Absent – Theodora Titta Altobello ( Maxim di Altobello & Tijana Daria di Altobello ) – Aleksandar Ristovic

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – CW- ReisZade Bozbey ( Darius di Caresi & Azgal von Bagira ) – Saldıray Yılmaz

KAHVERENGİ ERKEKLER / BROWN MALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Diskalifiye / Disqualified – Espresso Gina Hause ( Oskar Z Padoku & Atine Ginga Hause ) – Hakan İnce

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – BEBEK SINIFI / BABY CLASS

Vp1 – Baby CW – ReisZade Fora ( Tahi Reme Omega & ReisZade Asi Alika ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – GENÇ SINIFI / JUNİOR CLASS

Ex1 – JCW – Fedra di Altobello ( Uran di Altobello & Quest di Altobello ) – Şeref Şeref

Ex2 – ReisZade Camuka ( Darius di Caresi Nice & Coryna di Caresi Nice ) – Raşit Saitcan Tarlan

Katılmadı/ Absent – Sofia del Naissus ( Oskar z Padoku & Anına del Nasisus ) – Dejan Dragasic

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ORTA SINIF / INTERMEDİATE CLASS

Ex1 – R.CW – Fuga di Altobello ( Maxim di Altobello & Freya Fleming di Altobello ) – Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – AÇIK SINIF / OPEN CLASS

Katılmadı/ Absent – Nadia del Naissus ( Mitto del Nasi & Fiene Hellfire ) – Engin Kaytar

Katılmadı/ Absent – ReisZade Asi Alika ( Darius di Caresi & Coryna di Caresi ) –  Şeref Şeref

KAHVERENGİ DİŞİLER / BROWN FEMALES – ŞAMPİYON SINIF / CHAMPİON CLASS

Ex1 – CW – Olivera di Altobello ( Maxim di Altobello & Velika Vojvotkinja de Gaganant ) Nemanja Karas

Çiftler / Brace

1- Cowboy Lucky Luck di Altobello & Cinderarella di Altobello

2 – Hodor von Bagira & Faith von Bagira

3 – Darius di Caresi Nice & Fuga di Altobello

4 – Yago di Altobello & Fedra di Altobello

Soy / Progeny

1 – Darius di Caresi Nice

Üretici / Breeders

1 – Altobello Kennal ( Dejan Malbassa )

2 – von Bagira Kennal ( H. Emre Sönmez )

3 – ReisZade Kennal ( Şeref Şeref )


İstanbul Club Show

DOBERMANN CLUB SHOW İSTANBUL

Hakem / Judge : Thomas Becht ( Germany )
Tarih / Date : 31 / 05 / 2015
Last Entry Date/ Son Başvuru Tarihi : 27 / 05 / 2015

Online Başvuru/ Online Registiration: www.dobermann.org.tr / dernek@dobermann.org.tr

Contact : dernek@dobermann.org.tr


Yer / Place : Dog Sport İstanbul – Satmazlı Köyü, Aydın Caddesi, No: 63 Eski Şile-İstanbul Yolu Şile – İSTANBUL

 

 


KIF – CAC Kadıköy 05 Nisan 2015

KADIKÖY – İSTANBUL

ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI

 

CAC – KADIKÖY

05 NİSAN 2015, Pazar

 

Yarışma Yeri: Kalamış Parkı, Kadıköy/İstanbul

Yarışma Saatleri: Kayıt Kontrol 08:30 – 09:30

Yarışma Başlangıcı 10:00

Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 31.03.2015

 

Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr


KIF – CAC Antalya 08 MART 2015

5. ANTALYA ULUSAL IRK STANDARTLARI YARIŞMASI
ANTALYA , 08 MART 2015, Pazar
Yarışma Yeri: Orfe Atlı Spor Kulübü, Yeşilbayır, Antalya
Son Başvuru Tarihi – Last Entry Date: 02.03.2015
Yarışma Kayıtları / Online Entry : www.kif.org.tr
CAC ANTALYA – 08 MART 2015
Hakem Listesi / Judge List
FCI Gr. 1 – Agnieszka Onuk (TR)
FCI Gr. 2 – Fatih Çokcan (TR) – Kangal
Ozan Belkıs (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 3 – Alpay Özkan (TR) – Yorkshire Terrier
Agnieszka Onuk (TR)-Rest of the Group
FCI Gr. 4 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 5 – Cem Sütunç (TR)
FCI Gr. 6 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 7 – Ahmet Kurt (TR) – Breton
Adnan Üke (TR) – Rest of the Group
FCI Gr. 8 – Bülent Mutlu (TR)
FCI Gr. 9 – Ozan Belkıs (TR)
FCI Gr. 10 – Cem Sütunç (TR)